Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Mustafa Erdoğan, Esra Sönmezer’in iddialarına ne dedi?

Magazin

10 Şubat 2017 Cuma 12:47:01

Mustafa Erdoğan, Esra Sönmezer’in iddialarına ne dedi?

Esra Sönmezer’in bir televizyon programında, Gülben Ergen’in eski eşi Mustafa Erdoğan ile ilgili iddiaları magazin gündemine bomba gibi düşmüş, kendisini mesaj yolu ile taciz ettiğini ifade etmişti.

Mustafa Erdoğan, Esra Sönmezer'in iddialarına ne dedi?

Sosyal medya ve telefon üzerinden kendisine devamlı mesaj gönderdiğin belirttiği Anadolu Ateşi genel sanat yönetmeni Erdoğan, önce ki akşam Cihangir’de görüntülendi.

Esra Sönmezer’in kendi televizyon programı ve konuk olduğu bir başka televizyon programında Mustafa Erdoğan ile ilgili iddiaları, ünlü isme soruldu.

Sönmezer’in bu iddiaları ile ilgili ne diyorsunuz sorusuna karşılık olarak “Gereksiz. Cevap bile vermem” cevabını verdi.

Esra Sönmezer bunları açıklama sebebi olarak ne söylemişti?

Katıldığı programın sunucusu Sönmezer’e bu açıklamayı yapma sebebin ne diye sorunca da, “Hemcinsimi korumak istedim” cevabını verdi. Erdoğan’ın kendisine ‘pembişim’ diye de hitap ettiğini belirten Sönmezer, 3 yıl içinde 5-6 defa görüşmüşüzdür ama hiç biri baş başa gerçekleşmedi dedi.

Hatırlanacağı üzere Gülben Ergen, eşi Erhan Çelik’ten boşandıktan sonra, magazinde eski eşi Mustafa Erdoğan ile barışıyorlar mı? iddiaları gündeme gelmişti. Belli ki Sönmezer’de kendisine teklif eden Erdoğan’ın adı bu şekilde anılınca da kamuoyunu bilgilendirmek istemiş?(!)

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı