Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Mustafa Ceceli’ye büyük şok! Radyolar yasakladı Konserleri iptal edildi!

Magazin

17 Temmuz 2018 Salı 11:09:38

Mustafa Ceceli’ye büyük şok! Radyolar yasakladı Konserleri iptal edildi!

Yaşanan skandallar sonrası Mustafa Ceceli’ye büyük şok. İntizar ve Sinem Gedik olayında suçlu görünen ve videoları servis ettiği düşünülen Mustafa Ceceli’ye radyolardan ve konserlerinden kötü haber. Ceceli yasaklanıyor! Ünlü sanatçının konserleri iptal ediliyor.

Eski eşi Sinem Gedik’le yaşanan olaylar sonrası Mustafa Ceceli’ye büyük şok. Türkiye’nin bir çok ulusal radyosu ve özel radyosu Ceceli’yi yasakladı. Ayrıca bu yaz vereceği konserlerin bir çoğu yasaklandı. Mustafa Ceceli, eski eşi ve İntizar’ın yaşadığı anlara ait görüntüleri yayınlamakla suçlanıyordu.

Onur Akay’dan Mustafa Ceceli iddiası göre: “Edindiğim bilgiye göre Radyo D, Show Radyo, Süper Fm ve Best FM gibi çok sayıda ulusal radyo aldığı ortak kararla, playlistlerinden Mustafa Ceceli’nin şarkılarını çıkarttı ve Ceceli’nin çok sayıda konseri de iptal oldu.”‬ açıklaması yaptı.

Onur Akay’ın bu iddiaların bir çoğu doğru olduğu biliniyor. Şu anda Ceceli’yi çalan bir radyo bulunmuyor. Ayrıca Mustafa Ceceli’nin yaz aylarında planlanan konserleri de iptal edildi. Mustafa Ceceli büyük bir şok yaşadı ve linç edildiğini iddia etti.

Mustafa Ceceli’ye ünlülerin bir çoğu tepki göstermiş ve yanında neredeyse bir kaç kişi hariç kimse kalmamıştı. Bu karar sonrası nasıl tepki vereceği merak ediliyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı