Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Mustafa Ceceli’ye Bir Şok Daha! Mahkemeye Gidecek!

Magazin

20 Temmuz 2018 Cuma 13:00:58

Son Güncelleme: 20/07/2018 11:21:05

Mustafa Ceceli’ye Bir Şok Daha! Mahkemeye Gidecek!

Eski eşi Sinem Gedik ile Şarkıcı İntizar’ın görüntülerini basına ve medyaya servis etmekle itham edilen ve ünlüler camiası başta olmak üzere eleştirilerin hedefi haline gelen Mustafa Ceceli’ye büyük şok! Mustafa Ceceli Sinem Gedik ile İntizar’ın eşcinsel sevişme görüntülerini servis etmek nedeniyle ‘Şüpheli’ sıfatıyla ifadeye çağırıldı…

Son günlerin en büyük skandalı olarak lanse edilen Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Gedik ile Şarkıcı İntizar’ın eşcinsel görüntülerinin yayınlanmasının ardından sular durulmuyor! Mustafa Ceceli, eski eşi Sinem Gedik’le şarkıcı İntizar’ın eşcinsel sevişme görüntülerini yaymak ve servis etmek suçlamasıyla mahkemeye ‘şüpheli’ sıfatıyla çağırıldı!

Gelen bilgilere göre Savcılık Mustafa Ceceli’yi “Özel hayatın gizliliğini ihlal” suçlamasıyla ifadeye çağırdı. Mustafa Ceceli, geçtiğimiz hafta gündeme bomba gibi düşen ‘Uygunsuz’ görüntüleri basına servis etmekle itham ediliyordu. Deniz Çakır ve Ahmet Hakan başta olmak üzere birçok ünlü isimden de ağır tepki gören Mustafa Ceceli gündemden düşmüyor, sular durulmuyor!

MUSTAFA CECELİ: ÜÇÜNCÜ KİŞİLER VERDİ!

Mustafa Ceceli, skandalla ilgili ilk açıklamasında söz konusu uygunsuz görüntüleri 3. kişilerden elde ettiğini ve dosyaya bu yolla sunduğunu ancak basına servis etmediğini, kendisinin eski eşinin yatak odasına kamera koymadığını savunmuştu. Ancak tepkiler sonrası Savcılık harekete geçti ve Mustafa Ceceli ” Özel hayatın gizliliği ” suçlamasıyla ifadeye çağırıldı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı