Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Mustafa Ceceli’nin Hangi Ünlülerle Videosu var? Görüntüleri kimde

Magazin

17 Temmuz 2018 Salı 12:55:27

Mustafa Ceceli’nin Hangi Ünlülerle Videosu var? Görüntüleri kimde

Eski eşi Sinem Gedik ile şarkıcı İntizar’ın uygunsuz görüntülerini içeren videonun yayınlanmasıyla patlak veren skandalın ardından şimdi de Mustafa Ceceli’nin videosunun olduğu iddia ediliyor! İddiayı ortaya atan isim ise Erol Köse! Menajer Erol Köse instagram hesabından yaptığı paylaşımla T.T. ile Mustafa Ceceli’nin videosunun olduğunu, yayınlayacağını açıkladı! Skandallar Mustafa Ceceli’nin peşini bırakmıyor!

Eski eşi Sinem Gedik ile şarkıcı İntizar’ın eşcinsel sevişme görüntülerinin yayınlanmasının ardından gözler Mustafa Ceceli’ye çevrilmişti. Mustafa Ceceli’nin de video kasetlerinin olduğu Erol Köse tarafından iddia edildi! Erol Köse, şarkıcı İntizar’ın eşcinsel olduğunu da ilk dile getiren isimdi! Mustafa Ceceli ile T.T. ve F..’nin videosunun yer aldığını söyleyen Erol Köse instagram hesabından yaptığı paylaşımla skandala yeni bir boyut kazandırdı!

Mustafa Ceceli, eski eşi Sinem Gedik’in olay olan görüntüleri hakkında yaptığı açıklamada bu görüntüleri 3. kişiler vasıtasıyla eline geçtiğini ve mahkemede dava dosyasına da bu 3. kişiler vasıtasıyla gelen görüntüleri eklediğini, velayet davasında sadece çocuğunun psikolojisini düşündüğünü dile getirmişti. Söz konusu skandala yeni bir boyut bugün Erol Köse’nin instagram paylaşımlarıyla ulaşıldı!

MUSTAFA CECELİ’NİN HANGİ ÜNLÜLERLE VİDEOSU VAR? YAYINLANDI MI?

Mustafa Ceceli’nin görüntülerinin yayınlanması bekleniyor. Erol Köse yaptığı açıklamada görüntüleri yayınlayacağını açıkladı. Mustafa Ceceli ile bir dönem isminin anıldığı T.T. ile videosunun olabileceği konuşuluyor. Erol Köse instagram hesabından bu ikilinin fotoğrafını paylaşıp gündeme bomba gibi düşen bir iddiada bulundu!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı