Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Mustafa Ceceli’den Sinem Gedik video Açıklaması Geldi!

Magazin

16 Temmuz 2018 Pazartesi 11:47:13

Mustafa Ceceli’den Sinem Gedik video Açıklaması Geldi!

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, son günlere damgasını vuran yılın skandalı İntizar Sinem Gedik ilişkisine ve videosuna dair ilk açıklamasını yaptı! Mustafa Ceceli, eski eşi Sinem Gedik ile şarkıcı İntizar arasındaki ilişkiye ne dedi? Eski eşi Sinem Gedik ile süren velayet davası ile ilgili neler söyledi? Sizler için hazırladık…

Mustafa Ceceli eski eşi Sinem Gedik’in son günlerde ortaya çıkan şarkıcı İntizar’la uygunsuz görüntülerini içeren video ve velayet davası ile ilgili açıklamalarda bulundu! Suskunluğunu bozan ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli instagram hesabından yaptığı açıklamada hiçbir şeyle ilgilenmediğini sadece çocuğunu düşündüğünü, çocuğunun psikolojik gelişminin kötü etkilenmemesi adına gerekli tüm adımları atacağını iletti.

Mustafa Ceceli, eski eşi Sinem Gedik ile şarkıcı İntizar’ın patlak veren aşk görüntülerinin ardından sessizliğini bugün 16 Temmuz’da bozdu! İlk andan bu yana açıklama yapması beklenen Ceceli, kimsenin eğilimlerine karışmadığını, kendisini ilgilendirmediğini sadece çocuğunu düşündüğünü belirterek velayet davasının sürdüğünü iletti.

SKANDAL GÖRÜNTÜLERLE İLGİLİ NE DEDİ?

Mustafa Ceceli, eski eşi Sinem Gedik ile şarkıcı İntizar’ın basına sızan yatak odası görüntüleri hakkında da açıklamalar yaptı! Ceceli, kimsenin evine girmediğini ve kimsenin evine gizli kamera koymadığını belirterek kendini akladı. Söz konusu video görüntülerini kimliğini bilmediği 3. kişilerden aldığını ve dava dosyasına bu yolla koyduğunu da belirtti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı