Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Mustafa Ceceli Skandallardan Sonra İlk Kez Bir Düğünde Ortaya Çıktı!

Magazin

24 Temmuz 2018 Salı 23:21:34

Mustafa Ceceli Skandallardan Sonra İlk Kez Bir Düğünde Ortaya Çıktı!

Eski eşi Sinem Gedik ile Şarkıcı İntizar’ın olay görüntüleri ortaya çıkan Mustafa Ceceli, yaşanan birçok skandal ve spekülasyondan sonra ortalarda gözükmüyordu. Ünlü şarkıcıya hem ünlü hem de gazeteci camiasından birçok tepki gelmişti. Mustafa Ceceli instagram hesabından paylaştığı fotoğrafta bir düğüne katıldığını belli etti. 

Son günlerin gündemden düşmeyen ismi Mustafa Ceceli bir düğüne katıldı! Eski eşiyle şarkıcı İntizar’ın eşcinsel sevişme görüntüleri ortaya çıkan Mustafa Ceceli epeydir ortalarda gözükmüyordu. Ünlü şarkıcı bu gün instagram hesabından yaptığı paylaşımla bir düğüne katıldığını ortaya koydu. Yaptığı paylaşımla skandalların ardından normalleşme yoluna gittiği gözüken ve hayli mutlu bir ifadeyle fotoğraf karesinde yer alan Mustafa Ceceli nota ”Onlar eriyor muradına. Karıncayı bile incitmez sözünün karşılığı sevgili Ravi ve iyi kalpli eşi Buket. Allah tüm güzellikleri hak eden bu iki kalbe ömür boyu bir olmayı nasip etsin” yazdı.

Eski eşi Sinem Gedik ile halen birden fazla dava süreci devam eden Mustafa Ceceli, katıldığı düğüne ilişkin fotoğrafı instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. Ünlü şarkıcının güler yüzü dikkat çekti. Skandalların ardından ilk kez böyle bir paylaşım yapan Mustafa Ceceli adeta “Hayatıma devam ediyorum.” mesajı verdi. Takipçileri de Ceceli’nin fotoğrafına yorum yağdırdı!

MUSTAFA CECELİ’YE ÇOK YOĞUN TEPKİ VARDI!

Skandallarla bir türlü gündemden düşmeyen Mustafa Ceceli’ye Murat Dalkılıç, Deniz Çakır, Fatma Girik ve Ahmet Hakan gibi isimlerden şiddetli tepkiler yükselmişti. Ceceli, bugün yaptığı paylaşımla normalleşme sürecine girdiğini, skandallarla anılmak istemediğini ortaya koydu. İnstagramdan yaptığı paylaşım takipçileri tarafından  yoğun etkileşim aldı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı