Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Müslüm Gürses’in hayatını konu alan filmin kadrosu belirginleşiyor

Film Haberleri

31 Ağustos 2017 Perşembe 12:11:22

Müslüm Gürses’in hayatını konu alan filmin kadrosu belirginleşiyor

Arabesk müziğinin efsane isimlerinden merhum Müslüm Gürses’in hayatını konu alacak olan sinema filmi için oyuncu kadrosu netleşmeye başladı. Timuçin Esen’in, Gürses’i oynayacağı filmde, Muhterem Nur’u kimin oynayacağı da belli oldu.

Müslüm Gürses'in hayatını konu alan filmin kadrosu belirginleşiyor

Son olarak Bodrum Masalı dizisinde izleyici karşısına çıkan usta oyuncu Timuçin Esen’in Müslüm Gürses’i oynayacağı filmde, Gürses’in hayat arkadaş arkadaşı Muhterem Nur’u da bir başka usta isim Zerrin Tekindor oynayacak.

Türkiye’nin oscar adayı olarak seçilen Ayla’nın yapımcısı Dijital Sanatlar’ın yapımcılığını üstleneceği filmin yönetmenliğini de Hakan Kırvavaç üstlenecek. Erkan Can ve Güven Kıraç gibi isimlerin yer aldığı film de, Bergüzar Korel’de yer alıyor.

Müslüm Gürses’in 1975 yılında Adana Kral pavyon günleri de dahil olacak şekilde, Baba’nın hayatını anlatan filmin çekimlerine Ekim ayında başlanması planlanıyor.

Dijital Sanatlar, önümüzdeki yıl için, Müslüm Gürses’in hayatını anlatan filmde de rol verdiği Bergüzar Korel ve eşi Halit Ergenç’in rol alacağı, ses getirecek bir film içinde şimdiden hazırlıklara başladı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı