Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Murat Yıldırım’a bebek müjdesi

Magazin

2 Nisan 2017 Pazar 13:57:59

Murat Yıldırım’a bebek müjdesi

Geçtiğimiz günlerde vizyona giren Sonsuz Aşk filminde başrolde yer alan Murat Yıldırım, aynı zamanda Selçuk Yöntem’den koltuğu devraldığı, Atv ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster programının sunuculuğunu üstleniyor.

Murat Yıldırım'a bebek müjdesi

Bu yılın başında Fas’lı güzel İmane Elbani ile Dünya evine giren, hem Türkiye hem de Fas’da düğün yapan yakışıklı oyuncu ve sunucu, şu sıralar Dünya’nın en mutlu insanı.

Büyük bir aşk ile evlendiği, Cumhurbaşkanı’nın babasından istediği İmane Elbani’nin hamile olduğu haberi ile, ayakları yerden kesilen Murat Yıldırım’ın mutluluğuna diyecek yok.

Pek çok söyleşisi ve röportajında çocuk vurgusu yapan, ‘olmazsa olmaz’ diye niteleyen Murat Yıldırım, muradına sonunda erdi.

Uzakdoğu’da balaylarını yaptıktan sonra ülkeye dönen ve yoğun bir tempoda çalışan Murat Yıldırım, eşinin bir kaç haftalık hamile olduğunu öğrendi.

Daha önceki bir röportajında, “Çocuk sahibi olmak istiyorum. Çocuk olmazsa evlilik kurumunun bir manası yok” diyen Murat Yıldırım, henüz yolun çok başında oldukları için şimdilik bu bilgiyi saklı tutmaya çalışıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı