Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Murat Yıldırım Londra’da ilgi odağı oldu

Magazin

29 Temmuz 2017 Cumartesi 14:51:26

Murat Yıldırım Londra’da ilgi odağı oldu

Atv ekranlarında yayınlanan ve en çok kazandıran yarışma programı olan Kim Milyoner Olmak İster’in sezon finali yapması ile birlikte tatili en iyi şekilde değerlendiren ünlü sunucu ve oyuncu eşi ile birlikte İngiltere’ye gitti.

Murat Yıldırım Londra'da ilgi odağı oldu

Bir dönem Tuba Büyüküstün ile birlikte rol aldığı “Asi” dizisi ile birlikte özellikle büyük bir Arap hayran kitlesi edinen Murat Yıldırım, Londra’da Arap hayranlarının yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Yeni bir dizi projesi üzerinde çalıştığını da müjdeleyen Yıldırım, senaryosu üzerinde çalışılan bir dizi ile geri döneceğini söyledi. Eşi İmane Elbani ve iş adamı Hüseyin Özer ile birlikte akşam yemeği yiyen başarılı oyuncu hayranları ile fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

Arap hayranlarının yoğun ilgisine yönelik olarak da, “Asi dizisiyle başladığını ve Fas asıllı eşi İmane ile evlendikten sonra en az iki katına çıktığını ifade etti.

Sözlerine devam eden Yıldırım, “Ben onu seviyorum. O da beni çok seviyor. Dolayısıyla belki Araplar beni daha çok seviyor” dedi. Yemeğini yedikten sonra da eşi ile birlikte mekandan ayrıldı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı