Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Murat Dalkılıç’tan sevgilisi Hande Erçel’e iş teklifi

Magazin

19 Aralık 2017 Salı 17:07:17

Murat Dalkılıç’tan sevgilisi Hande Erçel’e iş teklifi

Murat Dalkılıç yeni filminde rol alacak olan yüzü sonunda buldu. Hande Erçel ile aşk yaşayan Dalkılıç, iddialara göre Ocak ayında yeni filminde Hande Erçel ile birlikte rol alacak.

Murat Dalkılıç ile Hande Erçel son zamanlarda aşk yaşamaya başladılar. Yaşanan ilişki hakkında bugüne kadar çiftten herhangi bir yalanlama söz konusu olmazken, bir yandan da ikilinin özellikle yeni çekilecek olan filmde birlikte rol alacak oldukları iddia edildi. İddialara göre Ocak ayında çekilecek olan gerilim filminde rol alacak olan Murat Dalkılıç sevgilisi Hande Erçel’in hem maddi olarak hem manevi olarak filmden kazanç sağlamasını isteyerek iş teklifi götürdü.

Hande’nin Adı Çıktı, Düşmüyor!

Bir süredir Hande Erçel’in adı sosyal medyada sürekli bir çıkış trendi içerisinde yer alıyor. Bu kadar fazla popüler olmasının arkasında özellikle Murat Dalkılıç yatarken, bir yandan da yeni iş teklifi ile ilgili olarak teklifi kabul ettiği, bununla birlikte yeni filmde Murat Dalkılıç ile birlikte yer alacağı için çok mutlu ve çok heyecanlı olduğunu ifade ettiği açıklandı.

Daha önce filmde aktif olarak eski eşi Merve Boluğur ile rol alacak olan ancak evliliğin bitmesinin ardından projeden vazgeçen Boluğur dolayısı ile eski sevgilisine teklif götüren Dalkılıç, hayır yanıtı alması üzerine son çare olarak Erçel’i denemiş ve teklifi kabul ettirmeyi başarmış gibi görünüyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı