Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur’un boşanma davası 5 dakika sürdü

Magazin

12 Eylül 2017 Salı 13:00:32

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur’un boşanma davası 5 dakika sürdü

Ünlü pop şarkıcısı Murat Dalkılıç ve ekranların güzel oyuncusu Merve Boluğur’un bir süre önce resmen duyurdukları, ilişkilerinin bittiği açıklamasının ardından, aile mahkemesine başvuran çift resmen boşandı.

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur'un boşanma davası 5 dakika sürdü

Ha ayrıldılar, ha ayrılacak haberlerine rağmen her defasında reddedilen ayrılık, Murat Dalkılıç’ın sosyal medyadan paylaştığı açıklama ile resmileşmiş, gözler çiftin görülecek boşanma davasına çevrilmişti.

Beykoz 1. Aile Mahkemesi’nde görülen davaya, Merve Boluğur avukatı ve oyuncu arkadaşı Yağmur Tanrısevsin ile gelirken, Murat Dalkılıç’ta avukatı ile beraber geldi.

5 DAKİKA SÜRDÜ

İki ismin anlaşmalı olarak boşanmak için başvurduğu aile mahkemesinde, iki taraf da tazminat ya da nafaka talepleri olmadığını belirtti. Güneş gözlüğü mahkeme salonuna giren Murat Dalkılıç, hakim’in uyarısı üzerine gözlüğü çıkartırken, davaları 5 dakika da görüldü.

24 Ağustos 2015’de dünya evine giren ünlü çift, 5 dakika süren davaları sonrasında boşanma kararı verildikten sonra geldikleri gibi ayrı ayrı adliye salonundan ayrıldılar.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı