Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur ayrılığının nedeni sarışın hostes mi?

Magazin

19 Ağustos 2017 Cumartesi 09:21:10

Son Güncelleme: 21/08/2017 11:16:11

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur ayrılığının nedeni sarışın hostes mi?

Şarkıcı Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur’un bir süredir aralarında soğuk rüzgarlar estiği, bir araya gelmedikleri ve ayrıldıkları iddiaları tekrarlanıp duruyordu.

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur ayrılığının nedeni sarışın hostes mi?

Her defasında ayrıldıklarını gösterir bir kanıt sunulsa da ünlü çift, kendilerine bu soru yönelttiğinde, inkar edip, böyle bir şey olmadığını açıklıyorlardı.

Merve Boluğur’un yeni bir ev aramaya başladığı ve son olarak Dalkılıç’ın doğum gününde yanında olmaması bu iddiaları iyice güçlendirmiş yine de inkar politikası uygulamışlardı.

Sonunda inkardan vazgeçen çiftten şarkıcı Murat Dalkılıç, sosyal medyadan yaptığı bir açıklama ile bu iddiaları doğrular nitelikte açıklama yaparak, ayrılma kararı aldıklarını söylemişti.

Merak edilen ise çifti ayrılığa iten sebebin ne olduğu idi..

Uçankuş’un haberine göre, çift Çeşme’de bir sebepten kavga edince, Murat Dalkılıç eşinin yanından ayrıldı. Daha sonra, Murat Boz’un Aslı Enver ile arasının açılmasına neden olan partiyi düzenleyen Eser Yenenler, Dalkılıç’ı davet etti.

Eser Yenenler’in davetine katılan Murat Dalkılıç burada sarışın bir hostes ile karşılıklı oturdu. Bu haber Merve Boluğur’u çok kızdırdı, Dalkılıç hiç bir şey olmadı, sadece oturduk dese de bu çiftin ilişkisinin bu noktaya gelmesine neden oldu.

Eser Yenenler’in yine yuva yıkan adam olup olmadığı merak konusu olurken, birbirini sevdikleri bilinen iki çiftin Boz ve Enver çifti gibi barışacağı ümit ediliyor.

(UÇANKUŞ)

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı