Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Murat Dalkılıç, Ömer Yeşilbaş’ı kovdu!

Magazin

25 Mart 2017 Cumartesi 16:01:51

Murat Dalkılıç, Ömer Yeşilbaş’ı kovdu!

Magazin gündemine bomba gibi düşen, Murat Dalkılıç’ın, Rus şarkıcı Tasha ile mesajlaşmasında, Murat Dalkılıç’a sapık demesi, sana yardımcı olmasını istiyorsan onunla seks yapman gerekir yazışmaları, dansçıyı işinden etti.

Murat Dalkılıç, Ömer Yeşilbaş'ı kovdu!

Murat Dalkılıç için evli ama biraz sapıktır. Seksi kıyafetler giyin, seks yapman lazım. Türkiye’de bu işler böyle yürüyor diyen Ömer Yeşilbaş’ın bu yazışmalarını gazeteden öğrendiğini belirten Dalkılıç bir açıklama yayınladı.

Herkes gibi gazeteden öğrendiği bu ahlaksız yazışmalardan haberi olmadığını belirten başarılı popçu, baş dansçısını ekipten çıkardığı belirtti.

İşte Murat Dalkılıç’ın o açıklaması:

Sevgili Basın Mensubu Dostlarım;

Bugün gazetelerde sizlerle birlikte aynı anda öğrenmiş olduğum 3. şahısların arasında geçen tuhaf, anlamsız ve bir o kadar da çirkin yazışmalara adımın karıştırılmaması ve tamamen benim dışımdaki bu konunun benim manevi değerlerime, kişiliğime, aileme zarar verecek boyutlara taşınmaması bakımından hassasiyetinizi rica ediyorum.

Ben yaptığım işlerle anılmak isteyen ve beni dinleyen, izleyen milyonların bana verdiği desteği, güveni ve sevgiyi hak etmek için durmadan çalışan biriyim. Hiç kimsenin beni bu tür polemiklerin içine çekmesine izin vermeyeceğim ve aynı özeni sizlerden de bekliyorum.

Kimin kime ne yazdığı, yazılanların hangisinin değiştirildiği ya da konunun diğer herhangi bir yanıyla ilgilenmiyorum ancak beni bu tür bir açıklama yapmak zorunda bırakan Ömer Yeşilbaş bugün itibarıyla benim ekibimde yer alan bir dansçı değildir.

Saygılarımla,

Murat Dalkılıç

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı