Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Murat Dalkılıç Konserde Sahnede Kaza Geçirdi!

Magazin

23 Temmuz 2018 Pazartesi 11:21:36

Murat Dalkılıç Konserde Sahnede Kaza Geçirdi!

Ünlü Şarkıcı Murat Dalkılıç sahnede kaza geçirdi! Konser verdiği sırada dansıyla ve şarkılarıyla izleyenleri coşturmaya çalışan Murat Dalkılıç sahnede deyim yerindeyse “yerin dibine girdi.” Çöken platform sebebiyle aşağı düşen Murat Dalkılıç kaza geçirirken sağlık durumu ne? Videoda görünen isim Murat Dalkılıç mı?

Sosyal medyada bir anda gündeme gelen bir videoyla Murat Dalkılıç’ın konserde kaza geçirdiği iddia edilen görüntüler yer aldı! “Yerin dibine girdi.” başlığıyla verilen haberler ve tweetlerde Murat Dalkılıç’ın sahnede kaza geçirdiği iddia ediliyor. Ancak platformun çökmesi sebebiyle düşen kişinin Murat Dalkılıç olup olmadığı tartışmaları sürüyordu!

Sahnede kaza geçiren kim? Sorusuna 1. muhattabı Murat Dalkılıç’tan cevap geldi! Murat Dalkılıç yaptığı açıklamada sahnedeki ismin kendisi olmadığını açıkladı ancak henüz kesin bir bilgi yok! Twitter’da bir anda viral olan videoya göre Murat Dalkılıç sahnede kötü bir kaza geçirdi, platformun çökmesiyle birlikte bir anda kendisini sahnenin aşağısında buldu! Peki gerçekten bu kişi Murat Dalkılıç mı?

MURAT DALKILIÇ’TAN TWİTTER’DA VİDEOYU PAYLAŞAN KİŞİYE YANIT GELDİ!

Murat Dalkılıç videoyu Twitter’da yayınlayan KadrajMagazin’in paylaşımı altına “Bu ben değilim… Utanmayın ama siz…” yazarak bu kişinin kendisi olmadığını söyledi.  Ayrıca Murat Dalkılıç takipçilerinden gelen “Dava aç.” isteğine gerekeni yapacağım minvalinde bir cevap vererek konu hakkında yasal başvuru hakkını kullanacağı da açıkladı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı