Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç geçtiğimiz akşam ünlü fenomen ve yakın arkadaşı Sercan Yaşar’ın doğum günü partisine katıldı. Dalkılıç Sitare Akbaş ile olan ilişkisinden ve eski aşkları hakkında ilk defa konuştu. Ünlü şarkıcının eski eşi Merve Boluğur ile eski sevgilisi Hande Erçel hakkında söyledikleri merak konusu oldu.

38 yaşındaki yakışıklı şarkıcı Murat Dalkılıç sosyal medya fenomeni Sercan Yaşar’ ın doğum günü partisine katıldı. Partide basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç, yeni aşkı ve aşkları hakkında ilk defa konuştu. Suskunluğunu bozan Murat Dalkılıç’ın neler söylediği merak konusu oldu.  

6_1280x720-24

FİLM-SAN VAKFI 2023-2024 SİNEMA VE DİZİ ÖDÜLLERİ İÇİN START VERDİ FİLM-SAN VAKFI 2023-2024 SİNEMA VE DİZİ ÖDÜLLERİ İÇİN START VERDİ

Murat Dalkılıç Eski Sevgilileri Hakkında Konuştu!

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç geçtiğimiz akşam ınfluencer Sercan Yaşar’ ın doğum günü partisine katıldı. Partide Dalkılıç basın mensuplarına “bu gece sormak istediklerinizi sorun çünkü bir daha asla bu kadar detaylı konuşmam” ifadelerini kullandı.

Dalkılıç, “Pandemide yeni bir şarkı yaptım” dedi ve sözlerine “bu yaza damgasını vuracağını düşündüğüm 'İçimdeki Che Guevara' adlı bir şarkı yaptım. Sezen Aksu gibi benim de bu şarkımın içinde 'Adem ile Havva' geçiyor. Sadece benim bu şarkım polemik yaratacak sözler yok ama Sezen Aksu'nun da ne anlatmak istediğini asıl ondan dinlemek lazımdı. Bana göre bu kadar tepki gösterilecek bir durum yoktu. Sezen Aksu gibi birinin ne demek istediğini bunca seneden sonra hepimizin anlıyor olması lazım. Çünkü Sezen Aksu çok büyük bir ozan. Benim şarkımda 10 güne kadar piyasaya çıkar Tarkan'ın şarkısı 'Geççek'i sollar mı bilmiyorum” sözlerine devam etti.

38 yaşındaki Murat Dalkılıç geçen yaz aşk yaşamaya başladığı sevgilisi Sitare Akbaş ile evlilik hakkında olan düşüncelerini de söyledi. Dalkılıç, “Evlilik düşüncesi var mı?" sorusuna "Şu an öyle bir düşüncemiz yok. Ben birisiyle bir imzaya bağlı kalarak birlikte olmak istemiyorum. Sitare ile çok iyi giden bir ilişkimiz var her şey yolunda. Evlilik düşünmüyorum Sitare de böyle bir şey düşünseydi bana söylerdi diye düşünüyorum" cevabını verdi.

2_1280x720-107

Peki Murat Dalkılıç Eski Eşi Merve Boluğur ile Eski Sevgilisi Hande Erçel Hakkında Ne Dedi?

Yakın arkadaşı Sercan Yaşar’ ın doğum gününe katılan Murat Dalkılıç verdiği röportaj ile suskunluğunu bozdu. Dalkılıç 2017 yılında boşandığı ünlü oyuncu Merve Boluğur ve Emre Kaya hakkında çıkan aşk iddiaları hakkında da konuştu. Ayrıca eski sevgilisi Hande Erçel ile ilgili de açıklamalarda bulundu.

2015 ve 2017 yılları arasında evli kaldığı eşi Merve Boluğur ile düğününü de katılan arkadaşı Emre Kaya hakkında çıkan aşk iddialarını değerlendirdi. Muhabirlerin "Emre Kaya, sizin düğününüze gelmişti. Kaya'nın Merve Boluğur ile ilişkisini nasıl yorumluyorsunuz?" sorusuna Dalkılıç “Emre Kaya benim sevdiğim birisidir, Merve de öyle. Mutlu olsunlar isterim. Birbirlerini seviyor ve iyi anlaşıyorlarsa mutlularsa üçünçü bir kişinin kim olursa olsun söyleyecek bir lafı yok bence. Kendilerine çok mutluluklar dilerim. Emre'yi de severim çok iyi bir adamdır. Böyle bir şey var mı yok mu bunu da bilmiyorum ama teyidi alınmasa sormazsınız diye de düşünüyorum” şeklinde cevap verdi.

Merve Boluğur ise Emre Kaya hakkında çıkan aşk iddialarına Emre Kaya ile birlikte müzik çalışması yaptıklarını söyleyerek aşk söylentilerini yalanlamıştı. Boluğur, "Daha önce açıklama yapmıştım. Emre benim çok iyi arkadaşım. Emre iyi bir müzisyen. Kendisiyle çok iyi bir müzik alışverişimiz var" ifadelerini kullanmıştı.

Murat Dalkılıç, Fenerbahçe Beko-Real Madrid basketbol maçında pişti olduğu eski sevgilisi Hande Erçel ile ilgili de konuştu. Yakışıklı şarkıcı Dalkılıç, "Ben kendisini görmedim. Denk de gelmedik, siz görüp haber yapmışsınız ben de sizden öğrendim. Görseydim de gayet selamlaşırdık, konuşurduk. Hiçbir derdimiz yok. Eskiye dayalı birbirimize bir hissiyat yok, küslük de yok. O zamandan beri de görüşmedik zaten" ifadelerini kullandı.