Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Murat Boz’dan o öpüşme sahnesine yanıt

Magazin

13 Mart 2017 Pazartesi 10:49:22

Son Güncelleme: 13/03/2017 11:33:54

Murat Boz’dan o öpüşme sahnesine yanıt

Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan, gerçek bir hayat hikayesinden kurgulanan İstanbullu Gelin’de, dizinin başrolleri Özcan Deniz ve Aslı Enver’in senaryo gereği öpüşmesi sonrasın gözler Murat Boz’a çevrilmişti.

Murat Boz'dan o öpüşme sahnesi

Güzel oyuncu Aslı Enver, O Ses Türkiye’nin jürisi yakışıklı şarkıcı Murat Boz uzun süredir bir aşk yaşıyorlar. Öpüşme sahnesi de olunca, Boz’un sevgilisini kıskanıp kıskanmadığı merak konusu olmuştu.

Murat Boz bu konuda ne düşünüyor derken, kendisinden de bir açıklama geldi. “Benim de öyle rollerim oldu, bu onun mesleği” diyerek bu durumu gayet normal algıladığı anlaşıldı.

Özcan Deniz ile öpüşme sahneleri olan Aslı Enver’in sevgilisi Murat Boz, bu sahnelerin yayınlanması sonrasında Nişantaşı’nda görüntülendi.

1 yıldır beraber olduğu Aslı Enver’e profesyonel kariyeri ile ilgili destek veren Murat Boz, diziyi izlediğini de söyleyerek, “Aslı’ya resmen bayıldım. Bambaşka oynamış. Buradaki oyunculuğu, son nokta. Gurur duyuyorum onunla” açıklamasında bulundu.

Boz, kritik soru olan öpüşme sahnesi yöneltildiğinde ise, “Benim de filmlerde öpüşme sahnelerim oluyor. O başka bir şey. Bu iş, onun mesleği” dedi.

Yaz yaklaşırken spor’a da başladığını belirten Murat Boz’a, ‘fazlalık var mı?’ denilince de, “Spora başlamam gerekiyor ama baklavalarım her daim hazır” dedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı