Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Murat Boz, ayrılık iddialarını yalanladı

Magazin

11 Mayıs 2017 Perşembe 13:13:27

Murat Boz, ayrılık iddialarını yalanladı

Murat Boz’un adının son günlerde magazin gündeminin tepede olmasına neden olan İşte Benim Stilim’in eski yarışmacısı Nihal Candan’ın bu sezon ki İşte Benim Stilimde yarışan kardeşi Bahar Candan ile kaçamak yapması sonrasında, Boz’dan inkar geldi.

Murat Boz, ayrılık iddialarını yalanladı

Bu parti sonrasında oyuncu sevgilisi Aslı Enver ile ayrıldıkları iddiası magazin gündeminde tazeliğini korurken, yakışıklı şarkıcı Murat Boz, ayrılık iddialarını yalanladı.

İhanet ve ayrılık iddialarının yöneltilmesi ile ilgili açıklama yapan Boz, “Tüm iddialar asılsız, hiçbiri doğru değil. Sizce böyle bir şey olabilir mi ya?” diyerek tepki gösterdi.

Her şeyin abartı ve kurgu olduğunu belirten Boz, yerimiz ve evimiz belli, öyle bir şey yok diyerek açıklamada bulundu.

Diğer yandan rol aldığı İstanbullu Gelin dizi setinde, yeni yaşı için sürpriz doğum günü partisi hazırlanan Aslı Enver, bu anları sosyal medya hesabından paylaşırken, Murat Boz’un bu anlarda orada olmaması da dikkatlerden kaçmadı.

Yer almadığı gibi, sosyal medya hesabında sevgilisinin doğum günü ile ilgili hiç bir paylaşımda bulunmaması ise, inkar etmesine rağmen çiftin ayrıldığı iddialarını güçlendirdi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı