Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Murat Boz, Aslı Enver ile kavgalı olduğu iddialarını yanıtladı

Özel Haber

1 Mart 2017 Çarşamba 14:37:11

Son Güncelleme: 01/03/2017 14:44:47

Murat Boz, Aslı Enver ile kavgalı olduğu iddialarını yanıtladı

Yakışıklı şarkıcı Murat Boz, oyuncu sevgilisi Aslı Enver ile aralarının açık olduğu haberlerinin yapıldığı şu günlerde, kuaförden çıkarken görüntülenince bu iddialara açıklık getirdi.

Murat Boz, Aslı Enver ile kavgalı olduğu iddialarını yanıtladı

Etiler’de yer alan bir kuaför salonundan çıkarken görüntülenen başarılı şarkıcı, sevgilisi Aslı Enver ile aralarının açık olduğu ile ilgili sorular ile karşılaşınca açıklama yaptı.

Kuaför’den çıkıp, jüriliğini yaptığı O Ses Türkiye’nin çekimlerine giderken, Aslı Enver ile limoni olduklarına ilişkin haberleri yalanlarken, aralarının açık olmadığını söyledi.

Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan O Ses Türkiye programında Survivor 2017 için Dominik Cumhuriyet’ine gitme sözü veren Boz, Dominik ziyareti ile ilgili de konuştu.

Survivor macerasının sürdüğü ada’da 3 kilo birden aldığını söyleyen Murat Boz, “öyle bir aşçı indirmiş ki yemin ederim böyle bir aşçı olamaz. İnanılmaz anlayacağınız” dedi.

Cuma günü İstanbullu Gelin dizisi ile Star Tv ekranlarında tekrar bir dizi ile ekranlara dönecek olan Aslı Enver ile ilgili “İlişkimizde hiçbir problem yok. Bu ülkede her zaman kadınlar dayak yiyor, biraz da biz yiyelim” açıklamasında bulundu.

Ünlü oyuncular Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya çiftinin, Yeniköy’de ki eski evlerine taşındığı hatırlatılınca da “Ben de duydum. Hayırlısı olsun. Zilime basıp kaçıyordu öğrenciler, Allah yardımcıları olsun” dedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı