Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Murat Başoğlu’nun abisi için şok iddia! Tacizden yargılanıyor!

Genel

26 Ağustos 2017 Cumartesi 07:00:58

Son Güncelleme: 26/08/2017 04:34:01

Murat Başoğlu’nun abisi için şok iddia! Tacizden yargılanıyor!

Türkiye’nin sarsıldığı oyuncu ve sunucu Murat Başoğlu’nun abisinin kızı işe yaşadığı ensest ilişki’de her geçen gün yeni detaylar ortaya çıkarken, abi Tahir Mahir Başoğlu için de vahim bir iddia ortaya atıldı.

Murat Başoğlu'nun abisi için şok iddia! Tacizden yargılanıyor!

Abisinin kızı ile ilişki yaşadığının ortaya çıkması sonrasında gündemin en üst sıralarına yerleşen Murat Başoğlu, darbe üstüne darbe alıyor. İşi ve kariyerinden olan Başoğlu’nun özgürlüğü de risk altında.

Önce bağlı olduğu ajanstan çıkartılan Başoğlu, daha sonra ortağı olduğu spor salonu ile de ilişiği kesildi. Son olarak da 15 yıla kadar hapisle yargılanacağı gündeme gelirken, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının da açılacak kamu davasına müdahil olacağı öğrenildi.

Skandal ilişki sonrasında her gün hakkında bir şeyler daha ortaya çıkarken, bu seferde abisi Tahir Mahir Başoğlu ile ilgili şok bir iddia gündeme getirildi. Balıkesir Okul Sporları İl Sorumlusu olduğu yıllarda, bir kız öğrencisini taciz ettiği ve yargılandığı taciz davasının hala devam ettiği öğrenildi.

Tahir Mahir Başoğlu’nun yaşanan tüm bu olaylarda sessizliğini koruma nedeninin karıştığı taciz olayının gündeme getirilmesinden endişe ettiği söyleniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı