Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Murat Başoğlu’na bir şok da ajansından geldi. Kovuldu mu?

Genel

24 Ağustos 2017 Perşembe 11:35:35

Son Güncelleme: 24/08/2017 11:36:49

Murat Başoğlu’na bir şok da ajansından geldi. Kovuldu mu?

Öz abisinin öz kızı ile teknede öpüşürken görüntülenen, bu iddiaları reddetmesi sonrasında teknede öpüştüğü kızının öz yeğeni olduğunun kesinleşmesi sonrası Murat Başoğu magazin gündeminin tepesine yerleşti.

Murat Başoğlu'na bir şok da ajansından geldi. Kovuldu!

Yaptığı açıklamalarda ve geçtiğimiz günlerde Semercioğlu’na yaptığı açıklamalarda yeğeni olmadığını, Olga isminde bir Rus olduğunu açıkladığı kişinin öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı olduğu kesinleşmişti.

O andan beri sessizliğini koruyan Murat Başoğlu, magazin gündeminin en büyük skandalına imza atarken, ensest ilişkisi ona oldukça pahalıya patladı.

2 milyon dolarlık bir dava ile karşı karşıya kalan Başoğlu, tek tek müşterilerini de kaybederken, şimdi de ajansından bir darbe aldı.

Sabah Şekeri olarak ünlenen Murat Başoğlu, uzun yıllardır birlikte çalıştığı Black Listt’in internet sitesinde ki listeden kaldırıldı.

Black Listt’in bu hareketinin Başoğlu ile ilişkisini kesti olarak yorumlanırken, Murat Başoğlu’nun ortaya çıkan gerçekler sonrasında kendisini nasıl savunacağı merak konusu oldu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı