Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Murat Başoğlu Yunanistan’a mı kaçtı?

Murat Başoğlu Yunanistan'a mı kaçtı?

Magazin

29 Ağustos 2017 Salı 16:11:11

Murat Başoğlu Yunanistan’a mı kaçtı?

Abisinin kızı ile olan birlikteliğinin ortaya çıkması sonrasında, ensest ilişkisi nedeni ile eleştirilerin hedefi olan, kimsenin yüzüne bakacak hali kalmayan Murat Başoğlu’nun deniz üzerinden Yunanistan’a gittiği iddia edildi.

Murat Başoğlu Yunanistan'a mı kaçtı?

Yeğeni ile girdiği ilişkinin ortaya çıkması sonrasında, medyanın ve halkın eleştiri oklarına hedef olan Murat Başoğlu, yeğeninin kocası tarafından dava edildi. Yargı’da devreye girdi ve hayasızlık gerekçesi ile Murat Başoğlu hakkında soruşturma başlattı.

Yeğeni olan ilişkisinin 14 yaşına kadar dayandığı iddiaları nedeni ile 15 yıla kadar yargılanması gündemde olan Başoğlu’nun, kimseye görünmeden deniz üzerinden Yunanistan’a gittiği konuşuluyor.

Hakkında Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığınca resen soruşturma başlattığı Murat Başoğlu, Sözcü’den Eda Sönmez’in “Kaçtığınız doğru mu? Yunanistan’da bulunduğunuz bilgisine ulaştık” şeklinde ki sorusuna kaçamak cevaplar verdi.

Başoğlu bu soruya yalnızca, “Gereken açıklamayı avukatım yapacak” yanıtı verirken, ünlü ismin Yunanistan’da olduğu belirlendi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı