Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Murat Başoğlu: Hayatım mahvedildi!

Genel

22 Ağustos 2017 Salı 10:49:27

Murat Başoğlu: Hayatım mahvedildi!

Bodrum açıklarında ki teknesinde genç bir kız ile öpüşürken ki görüntülerinin çekilip, basına sızması sonrasında topa tutulan, eleştiri oklarının hedefi olan ve magazin gündeminden düşmeyen Başoğlu, hayatımı mahvettiler dedi.

Murat Başoğlu: Hayatım mahvedildi!

50 yaşında ki oyuncu ve iş adamının tekne’de öpüştüğü isim için abisinin kızı, amcasının kızı gibi benzetmeler de yapıldı ama Başoğlu bu iddiaları reddedip, söz konusu kadının bir Rus olduğunu belirtti.

Bu cevabına karşılık fotoğraflarda ki kişinin yeğenine olan benzerliği benzer iddiaların gündemde kalmasını sağladı. Hürriyet’ten Cengiz Semercioğlu’da nedir bu işin aslı diyerek Başoğlu’nu arayıp, röportaj yaptı.

Semercioğlu’nun, “bu akraba meselesi nereden çıktı?” sorusuna şöyle cevap veriyor: Spor hocası falan da değil. Öyle bir şey de yok… Kim olduğunu söyledim kadının. Tanınmış biri değil, bilmem ne değil. Yabancı biri olduğunu söyledik işte, anlayan anlamıştır. Ama hâlâ ‘şu’ diyorlar, ‘yok o değil’ diyorum, ‘yok o’ diyorlar bana…

Peki tüm bunların üzerine yeğeninin boşanacağı haberlerinin çıkması? diye sorunca da,

“Yok abi öyle bir şey. Öyle söylüyorlar. Bak bakalım boşandılar mı? Boşanınca yap haberini. Ayrıca belki de boşanırlar, bilemem… Kendi aralarında kavga mı ediyorlar, ne yaşıyorlar bilemem ki… Üç ay sonra boşanırlar belki, ne bileyim ben, konuyu buna bağlamanın alemi yok” dedi.

“Beni karım niye boşamıyor? Akıl var mantık var, saçma sapan bir iş dönüyor. Beni bitirmek için her şeyi yapıyorlar” diyor.

Başoğlu son olarak da şunları söylüyor:

Çok yoruldum artık. Bütün hayatımı mahvettiler.
Komple değişiyor hayatım artık. ‘Bu adamın spor salonuna gitmeyin’ diye yazdılar. Ayıp abi ya… Salon halen full çalışıyor, ağzına kadar dolu.
Ama sor bakalım, ben yapmak istiyor muyum; yapmak istemiyorum…
Ben artık hiçbir şey yapmak istemiyorum…
Beni unutun artık, ben bir daha yokum. Ne televizyona çıkarım ne başka bir şey yaparım, artık yokum.
Benim bütün derdim ailem, onları korumaya çalışıyorum.
Gelip oğlumun fotoğraflarını bile çektiler burada.
Bu yüzden hayatımı değiştiriyorum.
İstemiyorum ben artık televizyon falan. 50 yaşıma geldim, emekliye ayrılıyorum.
Zaten mayıs ayında emekli oldum. 2 bin 600 lira maaşım var. Evimi de kiraya veririm, canım nerede isterse orada yaşarım…

Kaynak: HÜRRİYET

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı