Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Murat Aslan Kimdir? Lindsah Lohan’ın Türk Sevgilisi kim

Özel Haber

9 Ağustos 2018 Perşembe 16:43:34

Murat Aslan Kimdir? Lindsah Lohan’ın Türk Sevgilisi kim

Dünyaca ünlü şarkıcı ve oyuncu Lindsah Lohan’la birlikte tatilde görüntülenen ünlü Türk iş adamı Murat Aslan kimdir? Metin Hara’dan sonra bir diğer “milli gururumuz” olma yolunda ilerleyen Murat Aslan nereli, hangi şirketlerin sahibi? Lindsah Lohan ile tatil pozları bir anda gündeme oturan Türk iş adamı Murat Aslan kimdir, hayatı, biyografisi. Sizler için araştırdık…

Geçtiğimiz günlerde Lindsah Lohan ile tatil pozları magazin gündemine bomba gibi düşen Türk iş adamı Murat Aslan çok konuşuluyor! İkinci Metin Hara vakası olarak adlandırabileceğimiz olayın ardından Murat Aslan kimdir? Soruları sorulmaya başlandı! Dünyaca ünlü güzel Lindsah Lohan ile birlikte tatil yapan Murat Aslan’ın yaşamı merak konusu oldu.

Magazin gündemini sıkı takip edenler Lindsah Lohan ile birlikte tatil pozları manşetleri süsleyen Murat Aslan ismini araştırmaya başladı! Daha önceden Deniz Akkaya ile birlikteliği de bulunan Murat Aslan’ın Deniz Akkaya’yı dövdüğü iddia edilmiş, Akkaya mahkemede Murat Aslan’dan davacı olmuştu! Dava sonucu Aslan 1 yıl hapis cezasına mahkum edilmiş ancak daha sonra cezası 9.000 TL para cezasına çevrilmişti! Şimdi de dünyaca ünlü oyuncu, şarkıcı Lindsah Lohan’la birlikte olan Murat Aslan’ı sizler için araştırdık!

MURAT ASLAN KİMDİR? HAYATI, BİYOGRAFİSİ…

Uludağ’da bilinen bir otelin sahibi olan Murat Aslan, ünlü bir nakliyat firmasının yönetim kurulunda da görev almaktadır. 2005 Yılında Deniz Akkaya ile yukarda bahsettiğimiz olaylı bir birliktelik yaşayan Türk iş adamı ilk evliliğini 2009’da Lotus İnşaat ortaklarından Beyza Uyanoğlu ile yaptı! Bu evlilikten bir de çocuğu olan Murat Aslan, Beyza Uyanoğlu ile anlaşmalı olarak 2017’de boşandı. Murat Aslan şu sıralar Lindsah Lohan ile birliktelik yaşıyor!

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı