Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Muhteşem Yüzyıl Kösem’in yayını günü değişti

Dizi Haberleri

28 Ocak 2017 Cumartesi 12:13:58

Muhteşem Yüzyıl Kösem’in yayını günü değişti

Yayın hayatına ilk olarak Star Tv’de bambaşka bir kadro ve senaryo ile başlayan Muhteşem Yüzyıl Kösem, daha sonradan Fox Tv’e transfer olmuştu.

Muhteşem Yüzyıl Kösem'in yayını günü değişti

Fox TV’e transfer olduktan senaryo ve oyuncu kadrosunda önemli değişiklikler yaşanan dizide, daha önce Beren Saat’in canlandırdığı Kösem Sultan’ı artık Nurgül Yeşilçay hayat vermeye başlamıştı.

Yapımcılığını TIMS Productions – Timur Savcı’nın üstlendiği Muhteşem Yüzyıl Kösem, başlayacak yeni dizilere gün açılması ve Cuma akşamında yaşanan rekabete ortak olunabilmesi için başka bir güne alındı.

Yılmaz Şahin’in senaristliğini, Çağatay Tosun’un da yönetmenliğini üstlendiği yapımda, Bağdat Fatihi Sultan Murad ile Kösem Sultan’ın iktidar savaşı konu alınıyor.

Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Metin Akdülger ve Farah Zeynep Abdullah’ın olduğu dizide, Caner Cindoruk, Aslı Tandoğan, Necip Memilli, Engin Benli, İsmail Demirci, Ushan Çakır, Metin Belgin, Ece Çeşmioğlu, Leyla Feray gibi isimler de bulunuyor.

Muhteşem Yüzyıl Kösem, 14 Şubat itibari ile Salı günleri ekrana gelmeye başlayacak. Bir dipnot olarak da, hayra alamet olmayan dizilerin gün değiştirmesi, Muhteşem Yüzyıl Kösem’in biteceği sinyallerini de veriyor olabilir.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı