Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Muhteşem Yüzyıl Kösem 10.Bölüm Fragmanı Fox Tv’de yayınlandı mı?

Dizi Haberleri

20 Ocak 2017 Cuma 18:39:09

Son Güncelleme: 04/07/2018 21:16:02

Muhteşem Yüzyıl Kösem 10.Bölüm Fragmanı Fox Tv’de yayınlandı mı?

Muhteşem Yüzyıl Kösem’in 20 Ocak’da yayınlanan son bölümünde Sultan Murad, adalet için savaştadır. Bergama kalesine dayanan Murad ve askerleri pusuya düşer. Muhteşem Yüzyıl Kösem 10.Bölüm fragmanında Sultan Murad, Farya’ya yapılanların bedelini ödetecek midir?

Muhteşem Yüzyıl Kösem 10.Bölüm Fragmanı 40. bölümün fragmanı yayınlandı mı?

Anadolu’da ki isyanı bastırmak için Bergama kalesine, akıl almaz bir plan yaparak sızan Sultan Murad ve ekibi içeride pusuya düşürülür. Sultan Murad, bu pusuyu ber taraf edecektir.

Farya, ahalinin onu linç etmesinden kıl payı kurtulurken bu saldırıdan alacağı ağır yara hayatını değiştirecektir. Kösem Sultan, bu saldırının ele başlarının kellesini alır.

Elinde bir kanıt olmasa da bu saldırının arkasında Ayşe Sultan’ın olduğundan emin olan Farya, Ayşe ile yüzleşip bunun hesabını sorar.

Kasım’ın cezası sonrası iyice korkmaya başlayan Şehzade İbrahim, abisinden iyice korkmaya başlar ve kendisini bir odaya kapatır. İbrahim’in korkuları artık onu başka biri haline getirecektir.

Anadolu’da ki seferden dönen Sultan Murad, Farya’ya yapılanları öğrendiğinde bu işte parmağı olan kim varsa herkesten hesabını ağır bir şekilde soracaktır.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 10.Bölüm Fragmanı izle (40.Bölüm Fragmanı)

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı