Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Muhterem Nur’dan Müslüm Gürses filmi için açıklama geldi

Film Haberleri

2 Eylül 2017 Cumartesi 11:38:54

Muhterem Nur’dan Müslüm Gürses filmi için açıklama geldi

Arabesk müziğinin efsane isimlerinden merhum Müslüm Gürses’in hayatının beyazperde’ye aktarılacağı film ile ilgili olarak, Gürses’in eşi Muhterem Nur açıklamalarda bulunurken, kendisini canlandıracak olan isme de övgüler yağdırdı.

Muhterem Nur'dan Müslüm Gürses filmi için açıklama geldi

Geçtiğimiz gün önce duyurduğumuz üzere, Müslüm Gürses’in hayatını beyazperde’ye aktaracak olan filmde, Timuçin Esen, Gürses’i, Muhterem Nur’u da Zerrin Tekindor’un canlandıracağını söyledik.

Dijital Sanatlar’ın yapımcılığını üstlendiği film’de Esen ve Tekindor gibi iki başarılı ve tecrübeli oyuncuya, Bergüzar Korel, Güven Kıraç ve Erkan Can gibi usta oyuncularda filme renk katacaklar.

Müslüm Gürses’in eşi Muhterem Nur, beyazperde’ye taşınacak olan film ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Müslüm’ün filminin ben hayattayken çekilecek olmasından dolayı çok ama çok mutluyum diyen Nur, “Oyuncu seçimlerine hiç karışmadım. Zaman geçiyor, film bir an önce çekilsin yeter. Müslüm’ü canlandıracak olan Timuçin Esen çok iyi bir oyuncu. Rolün altından başarıyla kalkacağına inanıyorum. Çok doğru bir tercih olmuş. Zerrin Tekindor da çok güçlü bir oyuncu. Bana çok benzemiyor ama zaten illa çok benzemesi de gerekmiyor. Takdir ettiğim asil bir kadın. Bütün film ve dizilerini izledim. Rolü de çok güçlü oyuncu olduğu için yönetmen ona vermiştir. Kendisine başarılar diliyorum. Filmin çok başarılı olacağına inanıyorum ve tam destek veriyorum.” dedi.

Diğer yandan, filmden bir yıl sonra kendi hayatının dizi olarak çekileceğini de söyleyen Nur, kendi hayatını oynamasını istediği oyuncuların da Beren Saat, Özgü Namal, Gökçe Bahadır, Nurgül Yeşilçay ve Funda Eryiğit’ten birisinin olmasını umduğunu belirtti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı