Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Momsters Formatı Nasıl? Zuhal Topal’ın Yeni Programından Detaylar

Televizyon

20 Temmuz 2018 Cuma 19:44:59

Momsters Formatı Nasıl? Zuhal Topal’ın Yeni Programından Detaylar

Ekranların sevilen ismi hem oyuncu hem sunucusu Zuhal Topal bomba gibi bir formatla geri dönüyor! En son izdivaç programıyla ekranlarda izlediğimiz Zuhal Topal, izdivaç programlarının yayından kaldırılmasının ardından televizyona bir süre ara verme kararı almıştı. Esra Erol ve Seda Sayan gibi kayıpları bulma formatında bir program yapacağı iddia edilen Zuhal Topal çok çok farklı bir formatla geliyor. İşte Zuhal Topal’ın yeni programının formatı…

Ekranların sevilen ve aranan ismi Zuhal Topal, bomba gibi bir program ve yepyeni bir formatla geri dönmeye hazırlanıyor! En son FOX TV ekranlarında İzdivaç programı sunuculuğu yapan ve yasayla İzdivaç programlarının kaldırılmasının ardından ekrana bir süre ara verme kararı alan Zuhal Topal, Momsters isimli bir yarışma programının formatıyla yepyeni bir programa imza atacak. Peki Momsters yarışmasının formatı ne? Zuhal Topal’ın yeni programı nasıl bir yarışma olacak?

Momsters formatını özetleyecek olursak şuan Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta ile TV8 ekranlarında sezon finali yapan Yemekteyiz’in bir karışımı desek yanlış olmaz! Evet, Momsters formatında gelin ve kayınvalideler yemeklerini yarıştırıyor. Her gelin-kayınvalidenin evinde tıpkı Yemekteyiz tarzı şekilde gerçekleşecek çekimlerle Zuhal Topal hafta içi her gün gündüz kuşağında ekranlarda olacak!

ZUHAL TOPAL’IN YENİ PROGRAMI NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Zuhal Topal, yine efsanevi bir formatla eğlencenin, polemiklerin ve tartışmaların ortasında güzel bir yarışma programı sunacak. Dual Yapım’ın yapımcılığında yayınlanacak yeni program FOX ekranlarında yayınlanacak. Yayın tarihi için ise şuanda kesin bir tarih yok ancak Zuhal Topal yaptığı açıklamada haftaya çekimlerin başlayacağını ve kısa sürede de programın ilk bölümünün yayına hazır olacağını duyurdu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı