Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Mischa Barton, bu seferde seks kasedi skandalı ile gündemde!

Özel Haber

14 Mart 2017 Salı 22:33:28

Mischa Barton, bu seferde seks kasedi skandalı ile gündemde!

Türkiye’de Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy’un başrollerini paylaştığı Medcezir’in uyarlandığı THE O.C dizisinin yıldızı

Mischa Barton, bu seferde seks kasedi skandalı ile gündemde!

THE O.C adlı Amerikan dizisinde canlandırdığı Marissa Cooper karakteri ile ünlenen, ancak bu ün’ü kaldıramayarak, yer aldığı zirveden yaşam biçimi nedeni ile hızlı adımlarla düşen Barton’un skandallarına bir yenisi daha eklendi.

Geçtiğimiz aylarda, evlerinin bahçesinde ki çitlerden sarkarak bağırıp çağıran, annesinin cadı olduğunu söyleyen Barton, komşularının telefonu sonrası gelen ekipler tarafından hastaneye kaldırılmıştı.

Kariyerini kaybetmesinin en büyük nedeni olan bu skandallar sonrasında, zaman geçtikte psikolojisinin de bozulmasına neden oldu.

Bu sefer güzel oyuncu hakkında çıkan iddia ise, tekrar Barton’u gündeme oturttu. 31 yaşında ki başarılı oyuncunun, seks kasedinin olduğu ve bu kasedin 500 bin dolardan satışa sunulduğu iddia edildi.

Konu ile ilgili Daily Mail’e konuşan Barton’un arkadaşı, “Bu Mischa’nın hayatta istediği en son şey. Zaten ismi defalarca kez lekelendi, şu anda bir başka skandalı kaldıramaz” dedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı