FOX TV ekranlarının yeni dizisi Misafir Nazan kimdir? Misafir Nazan’ı hangi oyuncu oynuyor? Selen Öztürk kimdir? Selen Öztürk kaç yaşında? Selen Öztürk biyografisi? Selen Öztürk oynadığı diziler? Selen Öztürk sevgilisi kim? Selen Öztürk ne mezunu?

FOX TV’nin bu akşam ekrana gelecek yeni dizisi Misafir’e bilindiği üzere yorumcular tarafından Kanal D ekranlarında aynı gün yer alan Camdaki Kız dizisi nedeni ile çok fazla şans verilmiyordu. Hatta dizinin gününün değişmesi bile halen beklenen açıklamalardan. Fakat tüm bunlarla birlikte ilk fragmanı yayınlandığı günden bu yana oyuncu kadrosu ve karakterleri merak edildi.

Bir Kore dram dizisi olarak bilinen Oasis’in Türkiye uyarlaması olacak ve FOX TV’de bu akşam başlayacak Misafir dizisi ile ilgili detaylar merak konusu olmaya başladı. 

Selen Öztürk 1

FOX TV’nin Perşembe akşamı yeni dizisi olan Misafir’in konusu tramvatik bir geçmişe sahip Gece ile 3 çocuk sahibi olup mutlu bir evlilik sürerken aniden eşini kaybeden polis Erdem’in karşılaşma ve birbirlerinin hayatında var olma hikayesi.  Gece karakterine Hazal Kaya can verirken Erdem karakterine Buğra Gülsoy can vererek başrolleri paylaşacaklar. Oyuncu Kadrosunda ayrıca Mehmet Ozan Dolunay, Bülent Şakrak, Nezaket Erden, Elçin Atamgüç, Berk Yaygın, Beren Gençalp, Salih Demir Ural, Emir Kaan Özkan ve Zeyno Asya Orçin yer alıyor. Ayrıca tabi ki bir de Gece karakterinin annesini canlandıracak ve bu dizide en çok merak edilen isim Selen Öztürk var.

Misafir Nazan kim? Misafir Nazan’ı Kim canlandırıyor? Misafir dizisindeki Nazan’ın gerçek adı ne?

Bu soruların cevabı Selen Öztürk. Misafir dizisinde Gece’nin annesi Nazan olarak bilinen karakteri usta oyuncu Selen Öztürk canlandırmaktadır.

Peki Selen Öztürk kimdir? Gizem Karaca nereli? Selen Öztürk kaç yaşında? Selen Öztürk hangi dizilerde rol aldı? 

selen Öztürkffffffffffff

SELEN ÖZTÜRK KİMDİR?

23 Temmuz 1980 İzmir doğumlu olan Selen Öztürk Kıbrıslı bir annenin ve Uşaklı bir babanın çocuğu. 

Aslında usta bir tiyatro oyuncusu olan Öztürk, aynı zamanda çok başarılı bir seslendirme sanatçısıdır da. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu usta oyuncu Tiyatro Kedi, Tiyatro Oyun Evi, Oyun Atölyesi gibi birçok sahnede rol aldı.

Kısa bir dönem Sinan Tuzcu birlikteliği ile gündeme gelen oyuncunun ismi henüz ikiliden herhangi bir açıklama gelmemekle beraber uzun süredir Kenan Ece ile anılmaktadır.

Sahne aldığı oyunlar ve seslendirdiği yapımlar o kadar fazla ki biz merak edenlere sadece aşağıda rol aldığı film ve dizileri not olarak veriyoruz.

Rol Aldığı Filmler

Aşkları Ege'de Kaldı 

Kukla 

İrem Helvacıoğlu Senden Önce dizisinde! Ölene Kadar dizisi isim değiştirdi! İrem Helvacıoğlu Senden Önce dizisinde! Ölene Kadar dizisi isim değiştirdi!

Sonsuz 

Çilek 

Çiçero

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu 

Baykuş Evi 

Kağıttan Hayatlar 

Rol Aldığı Diziler

Kara Yılan 

Bir Varmış Bir Yokmuş 

Muhteşem Yüzyıl 

Benim Adım Gültepe 

Serçe Sarayı 

Hatırla Gönül 

Payitaht: Abdülhamid 

Azize 

Atiye 

Çocukluk