Fox Tv'de kıyım devam ediyor. Bu stratejik bir vasatlık mı yoksa final için çekilen bir dizi mi?b Fox Tv'de ekranlara gelen Misafir dizisi final biletini ele aldı! Misafir ne zaman final yapacak? Misafir dizisi final bölümü ne zaman? Misafir final mi yapıyor belli oldu!

Hazal Kaya ve Ali Atay'ın yüzü Fox tv'den yana gülmedi! Fox Tv'de dizi kıyımı ara vermeden devam ediyor. Bu kez bileti kesilen isim yeni başlayan bir dizi daha oldu!

Başrollerinde Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'un yer aldığı Güney Kore uyarlaması Misafir dizisinin ekran macerası kısa sürdü.

Perşemba akşamları sezonun rekor reytinglerine imza aran Camdaki Kız dizisine rakip olarak konularak pek şans verilmeyen Misafir dizisi erken final biletini eline aldı.

Bahar dizisi yayın tarihi oyuncu kadrosu ve konusu belli oldu Bahar dizisi yayın tarihi oyuncu kadrosu ve konusu belli oldu

İç ısıtan sıcak hikayesi olmasına rağmen Perşembe akşamı oldukça yanlış bir güne konulan Misafir dizisi geçtiğimiz hafta Total'de ilk 10'a giremezken AB'de 9. sırada yer almıştı.

Fox Tv'nin dizi stratejisinde günler neye göre belirleniyor gerçekten anlamak imkansız. El Kızı gibi bir diziye şans veren ve yayınlamaya devam eden Fox dizinin aldığı kötü tepkilerde yüzü gülmüştü. Dizi öyle yada böyle adından söz ettirmişti. Ancak reytinglerde bu sefer beklenen olmamıştı. Ancak kanal yine de diziyi bitirmemeye gayret ediyor.

Fox Tv yeni dizisi Misafir ise en olmayacak günlerden biri olan Perşembe günü koymuş ve hem dizinin tarzına uymyacak gün, hem sezonun en çok reytinglerini alan Camdaki Kız ile karşı karşıya getirmişti. Yani Fox aslında resmen final yaptırtmak için bu diziyi seçmiş. Bju kadar kötü bir strateji daha başka türlü açıklanamaz.

Zaten öyle de oldu! Misafir dizisi final kararı aldı. Kanal yönetimi şimdilik sessizliğini koruyor. Bu akşam 25 Kasım 2021 Perşembe günü reytingler sonrası Misafir'in finali ilan edilecek.  

Fox Tv Atay ailesine uğurlu gelmedi. Ali Atay'ın Son Yaz'ı da yeni oyuncu transferleri ile yeni sezona başlamıl ve ani bir final kararı ile ekranlara veda ederek tepki almıştı.