Fox TV ekranlarında Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy hayranlarının özlemle beklediği dizi son bölüm ile de tutunamadı. Kanal yönetimi misafir için ne karar aldı?

Buğra Gülsoy ve Hazal Kaya'nın dizisi final yaptırılmadan ekrandan kaldırılacak mı? Kanal Yönetimi Misafir için ne karar aldı?

Trajik bir hayata sahip sevgiden bihaber Gece (Hazal Kaya) ile eşini bir kazada kaybedip üç çocuğu ile hayata tutunmaya çalışan sevgi dolu bir baba Erdem (Buğra Gülsoy) hayatlarının kesişmesini konu alan dizi her ne kadar başrol oyuncuların hayranları tarafından büyük umutlarla beklense de ilk bölümünden itibaren beklenilen ilgiyi görüp konu ve oyuncuların başarısını reytinglere yansıtamadı.

618da8d117aca91754638aa2

Misafir dizisi reytingleri neden etkilendi? Seyircide karşılık bulamayan oyunculuk mu yoksa konu muydu?

Kanal D’nin reyting rekortmeni Camdaki Kız ve TRT 1 kanalının yerleşmiş dizisi Masumlar Apartmanı gibi iki güçlü dizi karşısında yer alarak ekranlara başlaması Misafir dizisi için zaten büyük bir sorun ve riskti.

Yeni bir dizinin konusu ve Türk halkında karşılığı olan ağır ve kasvetli psikiyatrik konular ile örülü bu kadar güçlü iki dizinin birden yer aldığı bir günde ekranlara giriş yapması maalesef kötü bir seçim oldu.

617a57b086b24a16389ad4f4

Hazal Kaya be Buğra Gülsoy’un başarılı oyunculukları bir yana, Oasis gibi başarısını dünyada kanıtlamış bir dizinin uyarlaması ile gerçekten orijinal bir konuya sahip bir dizinin ekranlarda düşük reyting dolayısı ile gözden çıkartılmasından ziyade, halkımızın kaliteden uzak, kasvetli klasik dramlara gömülmeyi tercih ediyor olması çok daha üzücü.

Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy hayranlarının desteklediği dizi, üçüncü bölümünde de gerileyen bir reytinge sahip oldu maalesef.

Aşka Düşman dizisi TV8 tanıtım fragmanı yayınladı! Aşka Düşman oyuncuları kimler? Aşka Düşman dizisi TV8 tanıtım fragmanı yayınladı! Aşka Düşman oyuncuları kimler?

a1-4

Kanal Yönetimi Misafir dizisi için ne düşünüyor? Arkada ekrana gelmeyi bekleyen diziler var.

Kanal Yönetiminin düşük reytingli dizilere olan tutumu bilindiği üzere net. Halihazırda yeni dizi stoğu olduğu için kanal yönetiminin performansı düşük dizilerden vazgeçmesi zor olmuyor.

Daha henüz hikayesine başlayan dizinin harcanmasını dizinin takipçileri hiç istemiyor fakat kaladan bunun aksine bir tutum maalesef ki gelmiyor. Önümüzdeki hafta gelecek dördüncü bölümü ile birlikte reytinglerin aynı seyirde olması durumunda dizinin final yapmadan ekranlardan kaldırılacağı konuşulmaya başlandı bile.

misafir-dizisi-hangi-gun-nerede-cekiliyor-misafir-dizisi-konusu-ve-oyunculari-1