Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Mini etekli kız kaza yaptırır videosu Sosyal medyayı salladı!

Medya

15 Temmuz 2018 Pazar 01:04:20

Mini etekli kız kaza yaptırır videosu Sosyal medyayı salladı!

Kocaeli/İzmit’te belediye otobüsünde yaşanan olay akıllara durgunluk verdi! Şortlu kız vakasına bir yenisi daha eklendi. İnsanların kılık kıyafetine karışıldığı, yaşam tarzlarına müdahale edildiği olaylara bir yenisi de İzmit’te eklendi. Otobüste şoförün olduğu ön kısımda mini eteğiyle oturan kıza yolculardan biri “Şoför senin yüzünden kaza yapar, arkaya geç!” diyerek tepki gösterdi. Ardından otobüste tartışma çıktı! İşte o tartışma ve yaşananlar…

İzmit Belediye Otobüsünde 14 Temmuz günü akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı! Mini etekli bir kadın yolcu şoförün yer aldığı otobüsün ön kısmında oturduğu sırada arkadan bir başka erkek yolcu “Arkaya geç, senin yüzünden şoför kaza yapar!” diyerek tepki gösterince tartışma başladı. Otobüste yaşananlar video kaydına alındı!

Tartışmanın büyümesinin ardından tepki gösteren erkek yolcu, şoföre otobüsü karakola çekmesini söyledi! Yolcuların kalan kısmı buna tepki gösterdi. Şoför otobüsü karakolun önüne çekti. Burada Mehmet T.’nin ifadesine başvuruldu, polis tarafından Mehmet T.’nin söyledikleri kişi hak ve özgürlüklerine karışamayız denilerek reddedildi.

KIZ ONDAN ŞİKAYETÇİ OLMADI!

Olayda mini etekli kız rencide edildi ve Mehmet T.’ye polis tarafından bir yaptırım da uygulanmadı. Mini etekli kız kaza yaptırır diyen adam sosyal medyada da eleştiri yağmuruna tutulurken şuan için herhangi bir tutuklama veya gözaltı haberi gelmedi.

Otobüste kendisini rencide eden Mehmet T.’yi şikayet etmeyen mağdur kız bu davranışıyla da insanlık örneği göstermiş oldu. Mehmet T. ise yaptığının arkasında durdu. Şoföre emreder tavırda “Çabuk aracı karakolun önüne çek!” diyen Mehmet T. yaptığı anti demokratik hareketten taviz vermedi. Otobüs şoförü Özgür Sert ise Türkiye’nin özgür bir ülke olduğunu, Mehmet T.’nin bağırıp çağırdığı için otobüsü karakola götürdüğünü ifade ederek kendini savundu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Medya

Yukarı