Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Milyonluk Resim Başvuru Formu Nasıl Başvurulur

Televizyon

11 Temmuz 2018 Çarşamba 16:10:31

Milyonluk Resim Başvuru Formu Nasıl Başvurulur

FOX TV ekranlarının sevilen yarışması Milyonluk Resim’e nasıl başvurabilirim? Fox Tv ekranlarında Selçuk Yöntem’in sunuculuğunda yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster formatındaki Milyonluk Resim bilgi yarışmasına katılmak için yapmanız gerekenleri sizler için hazırladık. Milyonluk Resim başvuru formunu doldurarak yarışmaya katılabilir, büyük ödül için yarışma hakkı kazanabilirsiniz.

FOX TV’nin sevilen yarışma programı Milyonluk Resim, yeni yarışmacılarını arıyor! FOX TV’nin kısa sürede sevilen ve ilgiyle takip edilen yarışma programına katılarak büyük ödüle veya daha düşük miktarlarda para ödüllerine ulaşabilirsiniz. Selçuk Yöntem’in sunuculuğunu yaptığı yarışma programı halen Fox Tv ekranlarında iyi bir izlenme sayısına ulaşmayı da başarıyor.

Milyonluk Resim’de toplam 12 soruyu doğru cevaplayan 1 milyon TL’lik büyük ödüle ulaşıyor! Yarışmanın formatı Kim Milyoner Olmak İster’den biraz farklı. Anahtar kelimeler ve soru gruplarının seçildiği yarışmaya başvurular FOX TV’nin resmi internet adresinden yapılıyor. Fox Tv’nin resmi internet adresinden Milyonluk Resim Başvuru Formunu tam ve doğru şekilde doldurup göndermeniz gerekmektedir. Ardından başvuru sonucu tarafınıza iletilecektir.

MİLYONLUK RESİM BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.

Başvuru formu kişinin bilgilerini, kendisini tanıtma amacıyla alınıyor. Milyonluk Resim başvuru formunu doldurduktan sonra beklemeye geçerek tarafınıza dönüş yapılmasını beklemeniz gerekiyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı