Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Metin Hara ile Adriana Lima hakkında ”evlilik” iddiası

Magazin

29 Aralık 2017 Cuma 20:50:18

Metin Hara ile Adriana Lima hakkında ”evlilik” iddiası

Metin Hara (35) ile Adriana Lima (36) çiftinin evlenecek olduğu iddia edildi.

Metin Hara (35) ile Adriana Lima (36) çifti son yılların en fazla konuşulan çifti olmuş durumda. Tüm Türkiye ve dünyanın yakından ilgilendiği çift hakkında her geçen gün medyada yeni haberler ortaya atılıyor ve bir ayrıldı, bir barıştı iddiaları magazin dünyasının gündemini sallamaya devam ediyor.

Son olarak bugün Sabah gazetesinde yer alan köşe yazısında yazar Bülent Cankurt çifte yakın bir arkadaşının kendisine haber verdiğini ve çiftin 2 ay içerisinde evlenecek olduğunu iddia ettiğini açıkladı. Daha önce ilk sevgili olduklarında yine haberi ilk arkadaşından aldığını duyuran yazar Cankurt, ”yenge” diye seslenilen Lima’nın gerçekten ”yenge” olmaya hazırlandığını iddia etti.

Türk Erkekleri Kıskanıyor

Çifti en fazla kıskanan ise Türk erkekleri olmuş durumda. Metin Hara’nın Adriana Lima ile birlikte olduğundan bu yana birçok Türk erkeği sosyal medyadan çiftin birbirlerine yakışmadığı, Metin Hara’nın kaslı ve yapılı birisi ve normal Türk erkeği olmadığını ifade ediyor ve türlü türlü sözler ile eleştiriyor. Birçok erkek ayrıca Lima’nın ”Siyah kaşlı, siyah gözlü” bir erkek olarak kendisi ile evlenmesi gerektiğini espri yapmadan geçemiyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı