Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Metin Hara hakkında çıkan haberlere isyan etti

Magazin

27 Aralık 2017 Çarşamba 22:30:49

Son Güncelleme: 27/12/2017 23:21:09

Metin Hara hakkında çıkan haberlere isyan etti

Metin Hara kendisi hakkında çıkan haberlere isyan etti.

Metin Hara hakkında çıkan ”ayrıldı” iddialarına bugün akşam saatlerinde çok sert yanıt verdi. Adriana Lima ile ayrıldıkları iddia edilen Hara, kendisi hakkında çıkan haberlere kendisi sebep olmuş ve magazin muhabirlerine sabah saatlerinde ”ben magazin figürü değilim!” diyerek yanıt vermişti. Kendisinin bir bilim insanı olduğunu ve magazin ile işinin olmadığını ifade etmesinin ardından ”ayrıldılar” haberleri çıkan ünlü isim akşam saatlerinde sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Hukuki Yollara Başvuracak

Metin Hara, kendisi ve sevgilisi Adriana Lima hakkında ortaya atılan iddialar ile yargıya başvuracak olduğunu açıkladı. Yargı sürecine en kısa sürede başvuru yapacak olmasının yanında hakkında çıkan bu haberlerin başından beri doğruyu yansıtmadığı ve son çıkan haberlerin de yine aynı şekilde doğru olmadığını ifade etti.

Kendisi adına iddia edilenlerin gerçek olmadığını ve 6 aydan beridir çok büyük zorbalık yaşadıklarını ifade eden Hara, bu konuda yaşananların başından beri kendisini de aşırı derece zorladığını ifade etti. Konu hakkında uzun açıklama yapan Hara 2018 yılının iyilikler ve sevgi ile geçmesini dilediğini belirtti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı