Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Meryem Uzerli’nin yeni filmdeki Partneri Belli Oldu!

Film Haberleri

8 Ağustos 2018 Çarşamba 16:51:18

Meryem Uzerli’nin yeni filmdeki Partneri Belli Oldu!

Güzel oyuncu Meryem Uzerli’nin yeni film projesi “Kovan” için geri sayım başladı! Uzun zamandır hazırlıkları süren film için cast çalışması sürüyor. Meryem Uzerli’nin partneri olarak filmin erkek başrolünün kim olacağı merak ediliyordu! Meryem Uzerli’nin Kovan filmindeki partneri belli oldu! Kovan filmi ne zaman vizyona girecek? Sizler için araştırdık…

Uzun süredir bir projeyle izlemediğimiz Meryem Uzerli’nin yeni projesi geçtiğimiz günlerde belli olmuştu! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki “Ajan” rolünden sonra Almanya’ya giden Meryem Uzerli’nin yeni projesi bir film oldu! Gelecek sezon bir dizide yer alıp almayacağı belli olmayan ancak almayacağı neredeyse kesinleşen Meryem Uzerli’nin Kovan filmindeki partnerinin kim olacağı merak ediliyordu!

Yeni yılda vizyona girmesi beklenen Kovan filminde güzel oyuncu Meryem Uzerli’nin partneri Murat Kılıç oldu! Daha önce Baba Ocağı, İki Aile, Galip Derviş ve Şevkat Yerimdar dizilerinde izlediğimiz Murat Kılıç, Kovan filminde yer alacak! Filmin çekimleri Temmuz ayının sonunda yani şu günlerde Artvin’de başladı!

MURAT KILIÇ KİMDİR? HAYATI, BİYOGRAFİSİ…

1998’de Akademi İstanbul’da Tiyatro eğitimi alan Murat Kılıç, Dostlar Tiyatrosu ve İstanbul Devlet Tiyatroları’nda birçok oyunda yer aldı. Aynı zamanda Koç Üniversitesi’nde tiyatro kulübü üyesi olan Murat Kılıç, burada yönetmen yardımcılığı ve yönetmen deneyimlerini yaşadı. Tiyatro geçmişinin ardından birçok dizide izlediğimiz Murat Kılıç kariyer basamaklarını hızlı tırmandı. Onu Baba Ocağı, İki Aile ve Şevkat Yerimdar dizilerinden tanıyoruz, ayrıca Galip Derviş dizisine konuk oyuncu olarak da katılmıştı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı