Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Meryem 6.Bölüm Fragmanı Meryem Gerçeği Öğreniyor

Dizi Haberleri

30 Ağustos 2017 Çarşamba 22:11:01

Son Güncelleme: 31/08/2017 09:46:15

Meryem 6.Bölüm Fragmanı Meryem Gerçeği Öğreniyor

Meryem’de sular durulmuyor. Meryem’in ekranlara gelen 5.bölümünde, Savaş’ın Meryem ile Oktay’ın sevgili olduklarını kanıtlaması ile arasında yalnızca bir otel kapısı vardır. Savaş, içeri girdiğinde, görecekleri onu şaşkına çevireceğinden habersizdir.

Meryem Gerçeğin Peşinde Meryem 10.Bölüm Fragmanı

Diğer yandan, Oktay ve Meryem’in sevgili olduklarından emin olan Savaş, bunu kanıtlamanın peşindedir ve bunun için birlikte kaldıkları otel’e giderek, odalarından içeri dalar, ancak gördükleri, umduğu olacak mıdır?

Meryem’i içeriden çıkartan Turan Ersoy, Sargun Holding’in yolsuzuluk davası için yine İstanbul’dadır. Bu Savaş için benzersiz bir fırsat yaratır. Oktay bunu Meryem’e onu içeriden çıkartanın Turan olduğunu kanıtlamaya ve Oktay’ın rüşvet yediğini kanıtlaması için kullanacaktır.

Savaş gerçekleri ortaya çıkarmak için tüm gücü ile uğraşırken, Meryem, Oktay’ın yalanını öğrenmek üzeredir. Onu hapisten çıkaranın Oktay olmadığını öğrendiğinde, yaşadığı hayal kırıklığı tarif edilemezdir.

Meryem’in Son Bölümünde Neler Oldu?

Savaş, Meryem’in sakladığı gerçeklerin ne olduğunu merak eder. Sevinç ve bebeğinin öldüğü kazanın detayları hala gizemini korumaktadır ve bu durum Savaş’ın olayların peşinin bırakmamasına yol açar. Meryem’in kaza gecesi olay yerinde yalnız olmadığını düşünen Savaş, her fırsatta onu sıkıştırmaya devam eder. Meryem’in de yüreğinin yaralı olduğuna inanan Savaş, Güçlü’nün yardımıyla sonuca ulaşmaya çalışır. Oktay ile Meryem’in ilişkisinin ne olduğunu merak eden Savaş ve Güçlü, kaldıkları otele baskın yaparlar. Oktay ve Savaş’ı bir kez daha karşı karşıya getiren bu olay, iki taraf arasında kılıçların çekilmesine sebep olur. Savaş, savcı Oktay’ın sakladığı gerçekleri merak ederken, babası Yurdal Sargun, Oktay’ın kendilerine yardım ettiğini söyler. Meryem’i ve Turan Ersoy’u kontrol edebilmek için Oktay’a ihtiyaçları olduğunu belirten Yurdal, Savaş’ın aklındaki eksik parçaların tamamlanmasını sağlar.

MERYEM 6. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı