Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Merve Boluğur: Son kez söylüyorum..

Magazin

20 Mart 2017 Pazartesi 11:51:16

Merve Boluğur: Son kez söylüyorum..

Reytinglerde beklentilerin altında kalan ve istenen izlenme oranlarına ulaşamayan, geçtiğimiz Cumartesi günü final bölümü ile ekranlara gelen İçimdeki Fırtına’nın güzel yıldızı Merve Boluğur, ayrılık iddiaları için son kez söylüyorum.. dedi ve iddialara son noktayı koydu.

Merve Boluğur: Son kez söylüyorum..

Bir süredir sık sık magazin gündeminde dillendirilen, ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur’un arasının iyi olmadığı, ayrılmak üzere oldukları iddiaları tekrarlamaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde dışarıda görüntülenen Merve Boluğur’un parmağında yüzüğü olmaması nedeni ile, inkar ediyorlar ancak yüzüğü yok! ilişkileri bitmiş iddiaları kendini yineliyordu.

Bu haberlerin üstüne, Arnavutköy’de ki bir mekan çıkışında görüntülenen Merve Boluğur, aynı sorular kendisine yöneltilince sinirlendi.

Bu iddialar ile ilgili kendisine yöneltilen soruya, “Siz yazıyorsunuz biz okuyoruz. Biz başından beri böyleyiz. Son kez söylüyorum aramızda bir sorun yok. Biz iyiyiz” açıklamasında bulundu.

Yüzük takmaması ile ilgili ise, eşi Murat Dalkılıç’ın da kendisinin de evlendikleri günden bu yana yüzük takmadığını belirtti. Bu yanıtı ile, ayrılık iddialarına da son noktayı koymuş oldu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı