Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Merve Boluğur evlilik ve bebek hakkında konuştu

Magazin

29 Ocak 2017 Pazar 16:21:01

Merve Boluğur evlilik ve bebek hakkında konuştu

Oyunculuk kariyerine Acemi Cadı dizisi ile başlayan güzel oyuncu Merve Boluğur, 3 sene aradan sonra televizyon ekranlarına geri dönmeye hazırlanıyor.

Merve Boluğur evlilik ve bebek hakkında konuştu

Star Tv’de Gizem Karaca, Yusuf Çim ve Burak Yamantürk ile başrolünde yer aldığı İçimdeki Fırtına dizisinin başlamasına günler kalan Boluğur, evliliği ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

29 yaşındaki oyuncu, evlilikle değiştiğini, sabırlı ve sakin olmayı, oturup düşünmeyi öğrendiğini söyledi. Ünlü oyuncu, Hürriyet’e verdiği röportajda, Murat Dalkılıç’la ortak arkadaşları vasıtasıyla tanıştıklarını söyleyerek, “İlişkilerde kendimi kolay açan biri değilim. O yüzden Murat’ı da biraz uğraştırdım. Amam o ısrarla benden vazgeçmedi. İyi ki de vazgeçmedi!” dedi. Dalkılıç’ı kendisi için vazgeçilmez kılanın “hep yanında olacağı güveni” olduğunu söyleyen Boluğur, Harbiye Açıkhava konseri sırasında yapılan evlenme teklifini şöyle anlattı:

“Hiçbir şeyden haberim yoktu. ‘Sonsuz Olsan’ şarkısını söylemeye başladı; ‘Bugün hayatımın en özel günü. Hem ilk Harbiye konserimi veriyorum hem de müstakbel eşim burada’ dedi. Konuşmanın nereye gittiğini başta anlayamadım, devam ettikçe fark ettim ve ağlamaya başladım. O gecce binlerce kişi mutluluğuma ortak oldu.”

“Hayatta en çok kendine güveneceksin” diyen Boluğur, “Sahiplenmekse birbirimizi sahipleniyoruz. Ama mesleki anlamda hayatlarımızı kısıtlayacak şeyler yapmıyoruz” şeklinde konuştu.

Ünlüler arasında trend haline gelen evlilik sözleşmesi yapmadıklarını söyleyen oyuncu, “Bizim Murat’la aramızda gönül sözleşmesi var” dedi.

Eşiyle birlikte çocuk istediklerini de söyleyen Boluğur, “Erkek çocuğuna biraz daha düşkünüm” ifadesini kullandı.

(HÜRRİYET)

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı