Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Mert Fırat’lı Aşk ve Gurur’dan ilk fragman geldi!

Dizi Haberleri

17 Şubat 2017 Cuma 07:44:23

Son Güncelleme: 04/07/2018 23:06:03

Mert Fırat’lı Aşk ve Gurur’dan ilk fragman geldi!

Show Tv’nin dizi sezonu için atılımlarda bulunduğu, önümüzde ki yakın zamanda pek çok diziyi ekranlarla buluşturmayı amaçladığı dizilerden birtanesi de Aşk ve Gurur dizisi.

Mert Fırat'lı Aşk ve Gurur'dan ilk fragman geldi!

Hayri Aslan – Limon Film’in yapımcılığını üstlendiği, Show Tv’nin yeni dizisi için tanıtım fragmanı izleyiciler ile paylaşıldı.

Aşk ve Gurur kadrosunda Mert Fırat yanı sıra amla Sönmez, Alper Saldıran, Tülin Özen, Ahmet Rıfat Şungar, Laçin Ceylan, Levent Ülgen ve Ayfer Dönmez gibi isimler de yer alıyor.

Jane Austen’in eserinden ekranlara uyarlanan dizinin yönetmenliğini ise Taner Akvardar üstlenirken, tarihi ise hala netleşmedi.

KENAN VE MURAT ARASINDAKİ DÜŞMANLIĞIN İÇİNDE KENDİNİ VAR ETMEYE ÇALIŞAN ZEYNEP’İN HİKAYESİ!

Zeynep… Eski İstanbul mahallelerinden birinde yaşayan Esen Ailesi’nin beş çocuğundan biri. Zeynep’e çocukluğundan beri aşık bir adam Murat ve İstanbul’un köklü ve zengin ailelerinden birinin genç varisi Kenan. Murat’ın evlilik teklifinden hemen sonra Kenan’la tanışan Zeynep bir yol ayrımındadır. Bir tarafta kendisini seven ama ona karşı büyük bir aşk hissetmediği Murat, diğer tarafta uzak durmak istese de çekimine karşı koyamadığı Kenan… Açık denizler ve güvenli limanlar arasında bir seçim yapmaya çalışan Zeynep, aşkı yeniden sorgulamaya başlar. Kenan ve Murat arasındaki düşmanlık giderek yükselirken arada kalan Zeynep olur. Aşk ve Gurur, Kenan ve Murat arasındaki düşmanlığın içinde kendini var etmeye çalışan Zeynep’in hikayesidir.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı