Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Meleklerin Aşkı Yağmur kimdir? Berkay Hardal Tanıyalım Biyografisi

Özel Haber

5 Temmuz 2018 Perşembe 16:28:44

Meleklerin Aşkı Yağmur kimdir? Berkay Hardal Tanıyalım Biyografisi

Show Tv’nin yaz döneminde ekranlara getireceği yeni dizisi Meleklerin Aşkı’nda Yağmur karakterini kim oynayacak? Meleklerin Aşkı dizisinin Yağmur’u Berkay Hardal’ın yaşı, boyu, kilosu, nereli olduğu ve daha birçok özelliğini sizler için araştırdık. Berkay Hardal, Meleklerin Aşkı Yağmur kim diye soruyorsanız sizin için hazırladığımız Berkay Hardal hayat öyküsüne, kısa biyografisine göz gezdirebilirsiniz.

Show TV ekranlarında bu akşam 5 Temmuz Perşembe saat 20.00 itibariyle ekranlarda olacak Meleklerin Aşkı 1. bölümü öncesi Berkay Hardal, sosyal medyada fenomen oldu. Dizinin yakışıklı oyuncusu Berkay Hardal, dizide Yağmur karakterini oynayacak. Peki Meleklerin Aşkı’nın Yağmur’u Berkay Hardal nereli, kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde oynadı? Sizler için araştırdık…

Meleklerin Aşkı dizisinde Yağmur karakterini oynayacak Berkay Hardal, 1996’da İstanbul’da doğdu. İstanbullu Gelin dizisinden tanıdığımız yakışıklı oyuncu Murat karakteriyle dikkat çekmişti. 1,78 boy ve 75 kilo vücut özelliklerine sahip olan Berkay Hardal, oyunculuk ve tiyatro eğitimini Çırak Oyunculuk Merkezi’nde aldı. Aslen Manisalı olan Hardal, belirtildiği gibi İstanbullu Gelin dizisindeki Murat rolüyle yıldızını parlattı.

Şimdi de Meleklerin Aşkı dizisinde Yağmur karakterini oynayacak Berkay Hardal’ın dizinin en sevilen oyuncularından biri olması bekleniyor. Bu akşam itibariyle yayınlanacak ilk bölüm ile dizideki Yağmur karakterinin daha detaylı bir analizini yapma imkanımız olacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı