Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Meleklerin Aşkı Nerede Çekiliyor? Hangi Şehir neresi

Dizi Haberleri

12 Temmuz 2018 Perşembe 17:41:56

Meleklerin Aşkı Nerede Çekiliyor? Hangi Şehir neresi

Show TV ekranlarının yeni yaz dizisi Meleklerin Aşkı’nda 2. bölüm heyecanı yaşanıyor. İlk bölümüyle reyting birinciliğini kazanan dizinin 2. bölümü merakla bekleniyor. İlk bölümüyle seyirciden tam not alan dizinin sahneleri nerede çekiliyor? Meleklerin Aşkı dizisinin çekimleri hangi şehirde nerelerde yapılıyor? Sizler için araştırdık…

Show TV ekranlarının yepyeni yaz dizisi Meleklerin Aşkı, ilk bölümüyle eğlenceye ve aşka doyurdu. Eğlenceli bir aşk komedisi şeklinde gelişen ilk bölümde Yağmur ve Rukiye’nin küçük kızı Melek arasında ilk aşk kıvılcımları çakmaya başladı! Yağmur’un sevecen, hoşgörülü ve cana yakın tavırlarına karşı Melek keçi gibi inatçı tavrıyla dikkatleri çekti. Rukiye Hanım, Melek ile Yağmur arasında bir şeylerin olmasını gerçekten istiyor! Bakıcısı Yağmur’u damadı Tacettin’e de kabul ettiren ve çocukların bakıcısı olarak yeni taşındıkları evde hizmetçi olarak çalışmasına razı eden Rukiye, küçük kızı Melek ile Yağmur’un evlenmesini istiyor! Yağmur ise uygunsuz bir halde Melek’e yakalanınca olanlar oldu. Bakalım 2. bölümde Yağmur ve Melek arasındaki kıvılcım aşka dönüşecek mi?

MELEKLERİN AŞKI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR? 

Show TV’nin yeni dizisi Meleklerin Aşkı yayınlanan ilk bölümüyle gerçekten hayranlarından tam not almayı başardı. Dizinin sahneleri İstanbul’da çekiliyor. Yaşlılar evi ve Tacettin ve Melike’nin yeni evinin bulunduğu semt ise İstanbul’un Zekeriyaköy ilçesi. Çekimler Zekeriyaköy’de yapılıyor.

Dizinin ilk bölümü itibariyle çekimlerinin İstanbul’un değişik semtlerinde de yapılması bekleniyor. İlerleyen bölümlerde sadece Zekeriyaköy değil İstanbul’un değişik birçok semtinde de çekimler yapılarak Meleklerin Aşkı dizisi Show TV’de yayın hayatını sürdürecek. Reytinglerde yakaladığı başarıyı sürdürürse dizinin normal sezonda da yayında kalması bekleniyor.

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı