Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Meleklerin Aşkı Final Yapıyor! Yayından kaldırılıyor

Dizi Haberleri

31 Temmuz 2018 Salı 17:20:53

Meleklerin Aşkı Final Yapıyor! Yayından kaldırılıyor

Show TV’den bir hamle daha. Show TV ekranlarında yayınlanan Meleklerin Aşkı dizisi final yapıyor. Geçtiğimiz günlerde büyük bir şok etkisi yaratan Darısı Başımıza dizisini yayından kaldıran Show TV, Meleklerin Aşkı dizisini de yayından kaldırıyor.

Show TV’den üzücü haberler peş peşe geliyor. Yaz dizilerinde 2 dizi birden yayınlayarak tutunmaya çalışan Show TV, Darısı Başımıza dizisi sonrası Meleklerin Aşkı dizisini de yayından kaldırılıyor. İki dizi de kendi gününde reytinglerde 1. olmayı başarsa da Show TV’nin yüzünü güldürmedi.

Show TV, dizilere para vermektense aynı reytingi alan “Güldür Güldür Show” programını ekrana getirmeyi daha mantıklı buluyor. Kolaj bölümlerinde yapıma para ödemeyen Show TV, Meleklerin Aşkı ve Darısı Başımıza dizilerinden maddi olarak uzaklaşmayı deniyor.

Show TV büyük tepki çekiyor!

Hayranları dizileri oldukça beğendi ve reytingleri de gün birincisi olmayı başardı. Böyle bir karar sonrası Show TV reyting rekorları dizisini kaldırmasını izleyici anlam veremiyor. Ancak diziler birer birer yayından kaldırılıyor.

Meleklerin Aşkı Ne Zaman Final Yapacak!

Show TV’nin sevilen dizisi Meleklerin Aşkı son kurban oldu. Dizinin son 4 bölümü çekilerek ekran macerasını tamamlayacak. Yaz dizilerinde umduğunu bulamayan Show TV, Çukur ve Gülperi dizisi şu anda 2018-2019 ekranında göreceğimiz diziler.

Meleklerin Aşkı 4 bölüm sonra final yaparak ekran macerasını sonlandırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı