Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Meleklerin Aşkı Dizisinde Süpriz Değişiklik!

Dizi Haberleri

17 Temmuz 2018 Salı 15:05:45

Meleklerin Aşkı Dizisinde Süpriz Değişiklik!

Show  TV ekranlarında henüz daha yeni başlayan Meleklerin Aşkı dizisinde sürpriz değişiklik yaşandı! Meleklerin Aşkı dizisinin yönetmeni değişti! Show TV’nin sevilen romantik komedisi Meleklerin Aşkı dizisine yeni yönetmen geldi. Sizler için öğrendik…

Show TV ekranlarında yaz dizisi olarak başlayan Meleklerin Aşkı, ilk bölümleriyle reytingin zirvesine oturmayı başardı. Bu hafta Show TV ekranlarında 3. bölümü yayınlanacak dizide sürpriz bir değişiklik de yaşandı! Meleklerin Aşkı dizisinin yeni yönetmeni kim oldu? Neden yönetmen değişikliği yaşandı, Meleklerin Aşkı dizisinde ayrılıklar sürecek mi?

Süreç Film yapımcılığında hazırlanan ve Show Tv ekranlarında yayınlanan ilk 2 bölümüyle seyirciden tam not almayı başaran Meleklerin Aşkı dizisi reytinglerde de başarılı bir grafik çiziyordu. Dizinin yönetmen koltuğunda oturan Ersoy Güler diziden ayrıldı yerine yeni bir yönetmenle görüşmeler sürüyor. Dizinin bu hafta yayınlanacak 3. bölümüde Ersoy Güler yönetmen koltuğunda oturmaya devam edecek, 6. bölümden itibaren Meleklerin Aşkı dizisinin yeni yönetmeni görevine başlayacak.

MELEKLERİN AŞKI DİZİSİNDE AYRILIKLAR SÜRECEK Mİ?

Dizi yayınlanan ilk 2 bölümü itibariyle seyirci tarafından sevilmeyi başardı, reytinglerde de başarısını kanıtladı. Bu hafta 3. bölümüyle Show TV ekranlarına kilitleyecek dizinin oyuncu kadrosunda herhangi bir değişiklik yapılması söz konusu değil. Dizinin yeni bölümlerinin de büyük heyecana ve aşka sahne olacağı ön görülüyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı