Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Meleklerin Aşkı dizisi 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Dizi Haberleri

5 Temmuz 2018 Perşembe 21:54:50

Son Güncelleme: 05/07/2018 22:49:04

Meleklerin Aşkı dizisi 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Show TV ekranlarının yeni dizisi Meleklerin Aşkı dizisinin 1. bölümü tamamlandı! Seyirciyi ekrana kilitleyen Show TV ekranlarının yeni yaz dizisi Meleklerin Aşkı’nda 2. bölüm heyecanı şimdiden başladı… İzleyiciler 1. bölümün ardından 2. bölüme kilitlendi. Peki Meleklerin Aşkı 2. bölümde neler olacak, Meleklerin Aşkı 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 

Meleklerin Aşki dizisi ilk bölümüyle büyük beğeni topladı. İlk bölümde Rukiye, kızı ve damadına alacakları 1 milyon euroluk ev için 400.000 TL borç vermeyi kabul etti. Kefen parası olarak ayırdığı 400.000 TL’yi borç olarak veren Rukiye, bunun karşılığında küçük kızının da onlarla birlikte evde kalmasını şart koştu! Necmettin ve Melike’nin yanında çocukları Oya, Kaya ve Şirin’le birlikte Rukiye ile Melek’te kalacak! Yağmur ise Melek’e aşık oldu! Gözlerini bir an olsun Melek’ten ayıramayan Yağmur’a Melek’in annesi Rukiye’den de tam destek geldi. Bakalım 2. bölümde Melek ile Yağmur aşkı yol alabilecek mi?

Meleklerin Aşkı 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı – İşte 2. Bölüm Fragmanı

Meleklerin Aşkı İlk Bölümde Neler Oldu?

İlk bölümde Yaşlılar evinde çıkan yangın büyük panik çıkardı! Yangında Yağmur tüm yaşlıları kurtarmak için büyük çaba gösterdi. Huzurevinden tüm herkesi kurtarmak isteyen Yağmur, Rukiye’yi ve ardından da Melek’i  kurtarıp Rukiye Hanımın ve Melek’in kahramanı oldu! Melek ve Yağmur arasında büyük bir aşk mı doğacak? Bunu 2. bölümde daha net anlayacağız.

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı