Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Meleklerin Aşkı Çocuk oyuncuları kim? Şirin, Oya, Kaya karakterlerini kim canlandırıyor

Özel Haber

5 Temmuz 2018 Perşembe 17:41:45

Meleklerin Aşkı Çocuk oyuncuları kim? Şirin, Oya, Kaya karakterlerini kim canlandırıyor

Meleklerin Aşkı dizisinde çocuk oyuncular dikkat çekiyor. Peki ama çocuk oyuncular Şirin, Oya ve Kaya karakterlerini kimler canlandırıyor? Meleklerin Aşkı çocuk oyuncuları kimler? Yaşları kaç, nereliler? Show TV ekranlarına damga vurması beklenen yeni yaz dizisi Meleklerin Aşkı’nın çocuk oyuncularını sizler için hazırladık…

Meleklerin Aşkı dizisi Show TV ekranlarda bu akşam, 5 Temmuz saat 20.00’da başlıyor! İlk bölümüyle ekranlara damga vurması beklenen ve reytinglerde başarılı bir yer edinecek izlenimi veren Meleklerin Aşkı dizisinde en merak edilen de çocuk oyuncuların performansları olacak. Peki bu çocuk oyuncular kimler? Dizide Şirin, Oya ve Kaya karakterlerine hayat veren çocuk oyuncular daha önce herhangi bir dizi veya reklamda yer aldılar mı? Sizler için araştırdık…

Meleklerin Aşkı dizisinde Şirin Çekilmez rolünde Ebrar Alya Demirbilek var. Henüz 6 yaşında olan Ebrar Alya, dizide sözleri ve sempatik halleriyle büyümüşte küçülmüş izlenimi verecek.

Dizinin Oya Çekilmez’i ise Deniz Kaynak oldu. Şirin’in ablası Oya, ergenlik tavırlarıyla ailenin en hırçın bireyi olacak. İstediğini yapmak ve yaptırmak isteyen Oya bakalım dizide nasıl bir rol üstlenecek? Hep birlikte göreceğiz.

Çocuk oyuncuların tek erkeği Kaya ise Arda Adil Görgen oldu. Kardeşi Oya gibi ergenlik evresinde bulunan Kaya, hin zekasıyla göze çarpıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı