Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Mehmet Özgür, Söz’ün kadrosuna katıldı

Dizi Haberleri

22 Ağustos 2017 Salı 17:45:26

Mehmet Özgür, Söz’ün kadrosuna katıldı

TIMS&B’nin yapımcılığını üstlendiği, Genel Kurmay Başkanlığı ve Milli Savunma Bakanlığı işbirliği ile yayına sürülen Star Tv’nin reyting canavarı dizisi Söz’ün kadrosuna usta bir isim katıldı.

Mehmet Özgür, Söz'ün kadrosuna katıldı

Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlaması ile birlikte reytingleri alt üst eden, sosyal medya’nın en çok konuşulan dizileri arasına giren Söz, oyuncu kadrosuna bir takviye daha yaptı.

Üsteğmen rolü ile dizi de yer alan Atakan Arslan’ın diziden ayrılması sonraında, Yüzbaşı karakteri ile diziye katılan Ezgi Çelik’in ardından, tecrübeli oyuncu da Söz’ün kadrosuna dahil oldu.

Henüz hangi rol ile dizi de izleyici karşısına çıkacağı paylaşılmayan Özgür’ün, kötü adamlardan biri olacağı tahmin ediliyor.

46 yaşında ki Mehmet Özgür kariyeri boyunca tiyatro oyunculuğu, belediye tiyatrosu genel sanat yönetmenliği yanı sıra dizi ve film oyunculukları da yaptı. Suskunlar dizisinde ki Takoz İrfan rolü ile ustalığını konuşturan isim, ardından ‘Bana Bir Soygun Yaz’ filmi, Muhteşem Yüzyıl’da Lütfü Paşa rolü gibi rollerin başarı ile üstesinden geldi.

Usta oyuncu son olarak internet dizisi olarak yayınlanan Masum’da Selahattin karakteri ile kamera karşısına geçti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı