Hadise, geçtiğimiz hafta evlenme teklifi aldığı sevgilisi Mehmet Dinçerler’i ınstagram hesabından takip etmeyi bıraktı. Sosyal medyadan takibi bırakan Hadise ve hesabı kapalı olan Mehmet Dinçerler magazin gündemine bomba gibi düştü. Acaba Hadise ve Mehmet Dinçerler ayrıldı mı? Mehmet Dinçerler neden sosyal medya hesabını kapattı?

Ünlü popçu Hadise geçtiğimiz hafta bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi iş insanı Mehmet Dinçerler’ den evlilik teklifi almıştı. Güzel sanatçı, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile evlilik teklifin aldığını ilan etmişti. Başarılı sanatçının yayınladığı video saniyeler içinde binlerce beğeni almıştı. İkilinin sosyal medyada takibi bırakması ve sevgilisi Mehmet Dinçerler’ in hesabını kapatması merak uyandırdı. Bakalım neler olmuş…

2_1280x720-77

Mehmet Dinçerler ve Hadise Ayrıldı Mı?

36 yaşındaki ünlü şarkıcı Hadise ve sevgilisi Mehmet Dinçerler geçtiğimiz hafta evlilik yolunda ilk adımı atmıştı. Ünlü bir kahve markasının CEO’ su  Mehmet Dinçerler güzel sevgilisi Hadise’ ye evlilik teklifi etmişti. Evlilik teklifini kabul eden Hadise’ nin sosyal medya hesabında yayınladığı videoda dikkat çeken bir diğer şey yüzük oldu. Yüzüğün maliyeti merak edildi.

Ünlü sanatçı Hadise’ nin yüzük fiyatını duyanlar şaşkınlıklarını gizleyemedi. Başarılı sanatçının yüzüğü oldukça konuşuldu. Güzel şarkıcı Hadise, anne babasının da onayını aldıktan sonra sevgilisi Mehmet Dinçerler’ in evlilik teklifini kabul ettiği iddia edilmişti. Ailesinden de evlilik onayı alan güzel şarkıcı sevgilisi Mehmet Dinçerler’ in kız kardeşinin  de düğününe katılmıştı.

3_1280x720-75

Mehmet Dinçerler Neden Instagram Hesabını Kapattı! Beklenen Açıklama Geldi!

Ünlü oyuncu Kaan Yıldırm’ dan ayrıldıktan sonra iş insanı Mehmet Dinçerler ile yeni bir aşka yelken açan ve geçtiğimiz hafta evlilik teklifi alan güzel şarkıcı Hadise gündeme bomba gibi düşmüştü. Başarılı şarkıcının hayranları Hadise’ nin sosyal medyada yayınladığı videonun ardından çok güzel yorumlarda bulundu.

36 yaşındaki Hadise’ nin evlilik teklifinde hediye aldığı 3 milyon değerindeki tektaş dikkatlerden kaçmamıştı ve gündemde baya yer almıştı. İş insanı Mehmet Dinçerler’ in sevgilisi ünlü popçu Hadise için hediye aldığı yüzüğüm Dinçerler ailesinde krize neden olduğu iddia edilmişti. Dinçerler’ in iflas davası gündeme gelmişti.

Son zamanlarda magazin gündeminin en çok konuşulan çifti olan iş insanı Mehmet Dinçerler ve ünlü şarkıcı Hadise cephesinde beklenmedik şeyler yaşandı. Sevgilisi Mehmet Dinçerler’ in evlilik teklifine evet diyen sanatçı Hadise ınstagram hesabından sevgilisini takibi bıraktı. İş insanı Mehmet Dinçerler’ in hesabının kapalı olması da kafaları karıştırdı. Bu davranışlardan sonra ayrılık dedikoduları ortaya atıldı.

Webtures'dan Yenilikçi Hamle: Dijital Strateji ve Yapay Zeka Danışmanlığı Alanında Büyük İşbirlikleri Webtures'dan Yenilikçi Hamle: Dijital Strateji ve Yapay Zeka Danışmanlığı Alanında Büyük İşbirlikleri

Ünlü popçu Hadise evlilik teklifinden sonra sevgilisinin kardeşi Tuğba Dinçerler’ in İstanbul’ da olan düğününe ve ayrıca nikah öncesi sevgilisi ile birlikte evlerinin kapısında yapılan eğlenceye de katılmıştı. Hadise düğünde kendi şarkılarında dans edip düğün sonunda çekilen aile fotoğrafında da bulunmuştu. Ünlü çiftin eğlenceli halleri objektiflerde de görülmüştü.

İş insanı Mehmet Dinçerler’ in sevgilisi Hadise’ ye ettiği tektaşın maliyeti baya gündemde kalmıştı. Dinçerler’ in alacaklıları Hadise’ nin yüzüğünü dava konusu ettiği iddia edilmişti. Bu haberlerin ardından ünlü sanatçı Hadise’ nin sevgilisi Mehmet Dinçerler’ i takibi bırakması ve iş insanı Dinçerler’ in hesabının kapalı olması acaba ayrıldılar mı sorusunu gündeme getirdi.

İş insanı Mehmet Dinçerler ve ünlü şarkıcı Hadise’ nin ayrılmadığı iddia edildi. İddiaya göre Mehmet Dinçerler çıkan yüzük haberlerinden kaynaklı rahatsız olup bir süreliğine ınstagram kullanmama kararı almış. Ünlü iş insanı Dinçerler hesabını kapattığı için güzel sanatçı Hadise’ de görünmediği anlaşıldı. Hadise ile Mehmet Dinçerler aşkı ve düğün hazırlıkları devam ediyor.