Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Mehmet Aslantuğ Yeni Dizisiyle Dönüyor!

Özel Haber

11 Ağustos 2018 Cumartesi 02:07:42

Mehmet Aslantuğ Yeni Dizisiyle Dönüyor!

Ekranların yakışıklı usta oyuncusu Mehmet Aslantuğ yeni dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor! Son olarak Kördüğüm dizisinde izlediğimiz yakışıklı oyuncu yeni sezonda Kardeş Çocukları dizisiyle ekranlarda olacak! Mehmet Aslantuğ yeni sezonda ATV’nin iddialı dizisi Kardeş Çocukları ekibinde yer alacak!

Ünlü oyuncu Mehmet Aslantuğ uzun sürenin ardından tekrar televizyona geri dönüyor! En son 2015-2016 sezonunda Kördüğüm dizisiyle izleyici karşısına çıkan yakışıklı oyuncu Mehmet Aslantuğ yeni sezonda iddialı dizi projesi Kardeş Çocukları’nda oynayacak! Kördüğüm dizisinde Enver karakteriyle göz dolduran usta oyuncu Gold Yapım yapımcılığında hazırlanan ve gelecek sezonda hangi kanalda yayınlanacağı henüz bilinmediği için netleşmeyen ancak televizyon ekranlarına damga vurması beklenen Kardeş Çocukları dizisiyle ekranlara geri dönüyor!

Kardeş Çocukları dizisinde Mehmet Aslantuğ, Erkan Petekkaya ile birlikte rol alacak. Dizinin cast çalışmaları halen devam ediyor. Ayrıca önümüzdeki günlerde Kardeş Çocukları dizisinin hangi kanalda yayınlanacağının da netleşmesi bekleniyor!

KARDEŞ ÇOCUKLARI DİZİSİNİN KONUSU, HANGİ KANALDA?

Kardeş Çocukları dizisinde 2 kardeş ve bu 2’si arasında bir seçim yapmak zorunda olan, arada kalmış bir adamın hikayesi anlatılacak! Yeni sezona damga vurması beklenen Gold Yapım’ca hazırlanan Kardeş Çocukları dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı belirtildiği gibi belli olmadı ancak belli olduğunda bu sayfadan güncelleyeceğiz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı