Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Mehmet Ali Erbil’den skandal hata!

Magazin

22 Aralık 2017 Cuma 20:30:36

Son Güncelleme: 22/12/2017 20:46:27

Mehmet Ali Erbil’den skandal hata!

Mehmet Ali Erbil son dönemin en büyük hatalarından birisine imza attı.

Ekranların sevilen yüzü olarak bilinen ve kadınlara olan düşkünlüğü ile zaman zaman çapkınlıkları ile adından söz ettiren Mehmet Ali Erbil, bugün paylaştığı bir Instagram canlı hikayeler fotoğrafı ile birlikte takipçilerini şoka uğrattı. Yanlışlıkla paylaştığı gözlemlenen fotoğrafı bir süre sonra kaldıran Mehmet Ali Erbil, fotoğrafta yarı çıplak bir kadının yer aldığı fotoğraftan hemen sonra yorum yağmuruna tutuldu.

Instagram hesabını oldukça fazla aktif olarak kullanan Erbil, bunun yanında zaman zaman kendisinin fotoğraflarına gelen yorumlara dahi herhangi bir şekilde yanıt vermemesinden dolayı sık sık eleştiri yağmuruna tutulan isimlerden birisi olarak biliniyor.

Fotoğraf Erbil’e Gelmiş

Yarı çıplak kadın fotoğrafının Mehmet Ali Erbil’e fotoğraftaki kadın tarafından gönderildiği ve bunun bir yanlışlık sonucunda Erbil’in kendi sayfasında paylaştığı iddia edildi. Yaşanan kriz sonrasında hemen fotoğrafı kaldırdığı bilinen Erbil’in bununla birlikte kullanıcılardan da ”genç kadınlar ile birlikte oluyorsun” yorumlarının gelmesini engelleyemediği göze çarptı. Bazı kullanıcıların Erbil’i desteklediği de gözden kaçmayan detaylar arasında Erbil’in son vakası ile yerini aldı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı